Nokia N70 czy E65?

djrupin takie dowody to ty se możesz wsadzić tam gidze ciemno i słońce nie dochodzi, karolzet dobrze podejzewa ze koles wgral sobie nowego softa albo poprostu zaktualizował i myślał ze ma nowego symbiana :smiley: :x

To tak jakby ktos na allegro sprzedawał malucha i napisał ze ma w nim silnik z porshe XD a taki KOWALSKI to łyka… i chwali sie tym na innych forach…

E50 ma lepszy wyświetlacz, lepszy, szybszy i stabilniejszy symbian.

N70 ma nie najnowszego ale tez nie najsatrszego symbiana, wyswietlacz dobry ale nie tak jak w E50 oraz N70 to kloc…

Jak ja kupowałem moją E50 to wybierałem miedzy N70 a E50 i wybrałem E50, natomiast ty zrobisz jak uwazasz.

Aparat mi nie potrzeby taki dobry w fonie bo mam dobrą (nawet bardzo :D)cyfrowke, a z 3G w Polsce to moze zaledwie z 5% ludzi korzysta… głownie w Warszawie, a zasieg 3G to dobry jest tylko w wiekszych miastach.

Miałem długo N70 i E65 i tak naprawde jesli chodzi o stabilność, jakość wykonania, szybkość pracy to nie wątpliwie e65 bije na głowe n70. N70 jest już pare lat na rynku i nie należy do najnowszych. Ale jeśli komuś nie zależy na jakości tylko na cenie niech sobie kupi ten telefon. tylko szybko go sprzeda, jestem przekonany. pozdrawiam.

piszesz bzdury coś ci się chyba modele pomyliły , ledwo minęło 2 lata od premiery N70 a dostepny jest od jakiegoś 1,5 roku , pozatym mam ten model od ponad pół roku i praktycznie bez przyczyny nie zaliczył ani jednej “zwiechy” , E65 natomiast miałem okazje się nim pobawić jakieś 3 dni jest może szybszy od N70 ale bardzo niewiele , może dlatego że był “czysty”.

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 10:08

długo to Ty ich nie bedziesz miał tak jak napisałen N70 jest dostępny od jakiegoś 1.5 roku a E65 to nowy tegoroczny model który dopiero niedawno się ukazał więc nie pisz takich bzdur że E65 miałeś długo. W takim wypadku twoje opinie i doradztwo nie ma żadnego sensu.

E65 u nas na rynku jest od luty\marzec tego roku, długo go nei mogles miec hassler… piszesz bzdury

Przypominam ze autor TERAZ rozwaza miedzy N70 a E50!

Ale tak swoją drogą, ja bym dopłacił te 400zł, wzioł E65 i albo sobie zostawił, albo bym sprzedał i kupił sobie na twoim miejscu N70 skoro tak ci sie podoba i jeszcze bedziesz na zysku :wink:

Moj kumpel który ma N70 mówi, ze ma w N70 Symbiana takiego jak w E65 tyko że v.2. Wolałbym telefon bardziej multimedialny.

SOGA akurat mieszkam w Warszawie, więc 3G nie jest ‘zbędnym’ gadżetem :wink:

W komorce z symbianem nie da sie zmienic SYMBIANA na nowszego albo starszego, jeszcze nigdzie o takim czyms nie slyszalem i nie czytalem.

Softa owszem mozna zaktualizowac, albo wgrac starsze oprogramowanie.

E50 ma symbiana 9.1 v3

N70 ma symbiana 8.1 (i jeszcze nigdzie nie slyszalem ze mozna wgrac nowszego!)

Różnica ogromna jesli chodzi o mozliwosci…

Jesli bedziesz korzystac z 3G to bierz N70, ale co za obraz uzyskasz z kamery 0,3 :x + koszty 3G, sprawdz w cenniku za nim zaczniesz korzystac :wink:

Jeszcze sie go dokłądniej spytam o tą wersję Symbiana.

Decyzja zapadła. Wybór padł na N70 :slight_smile: Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem oraz pomocnymi komentarzami.

pzdr

N 70 miałem od marca 2006 roku a e 65 od stycznia 2007 roku, więc lepiej wy nie piszcie głupot, bo wiem ile dany model mam. Wszystkie telefony ściągam z angli tak więc tam są troszke szybciej dostepne. teraz testuje sobie n95, n77 i n73, gdzie ten ostatni jest już troche czasu dostepny.

W Orange tez mogłem dostac N73 za (chyba 50zł) ale wycofali go, bo klienci narzekali na ‘zwiechy’.

A jednak mój kumpel ma wgranego Symbiana 8.1 v.2.

No niestety ale N70 z Orange równie źle bedzie działać , a to za sprawą ich “prywatnego” firmware , niedość że podobno mają “nieznośne” logo to pozatym całe menu "poukładali po swojemu, z tego co się orientuje to jeżeli uparcie bedziesz reklamował telefon że działa nie tak jak powinien to wgrywają niebrandowane firmware czyli takie jak jest w telefonach w wolnej sprzedaży , można firmware niebrandowane wgrać samemu ale wiąże się to z utratą gwarancji, telefon w takim wypadku wymaga zmiany poroduct code , czyli kodu identyfikującego telefon z jakiego pochodzi kraju i do jakiej sieci należy.

Do menu dodali tylko Orange Box z tego co mi wiadomo (poczta mailowa). Zastanawiałem się jeszcze nad k750i, ale jednak chce coś z Symbianem.