Nokia6020

(Zdzicho 61) #1

mam nokię 6020 co kupic kabel czy irydę tylko zeby chciał się połączyc w 100 procentach z programem nokia pc suite może ktoś wie jaki z allegro żeby był dobry

(Anka 1993) #2

Przez irde nie zawsze chce wszystko przejść i działać. Raczej kabel. Tylko że nieoryginalne kable nie zawsze chcą współpracować i mogą być kiepskiej jakości. A oryginalne są drogie.

(Zdzicho 61) #3

no własnie mam przewód ca42 dotej pory nie łączył się z nokiąpc suite a teraz się połaczył tylko nie mam polączenia z internetem pisze ze nie wykryto modemu już nie wiem co robic

(Danielm86) #4

co ty gadasz. Jak się dobrze obsługuje to jest good. Poza tym do kabla USB pod PcSuite potrzebny jest Service Pack1

ja polecam Irdę bo jest tania i dobra.

(Zdzicho 61) #5

nie wiem co to znaczy dobrze obsluguje moze robię coś nie tak

(Danielm86) #6
  1. Nie zabieraj telefonu od podczerwieni

2. Bezpiecznie usuwaj sprzęt , wtedy możesz zabrać telefon i odłączyć podczerwień\

3. zastosujesz się do w/w punktów to będzie wszystko ok

(Zdzicho 61) #7

chyba się nie rozumiemy mam kabel ca42 połączyłem się z komputerem ale nie mogę połączy się z internetem pojawia się napis nie znaleziono modemu nie znaleziono modemu nokia upewnij się że zainstalowano opragramowanie sterownika kabla polączeniowego nokia connectiviti cable o co chodzi i co mam zrobic aby było dobrze

(Marioczeski) #8

,mi wszystko idzi przez Irde