Nokia6020

mam nokię 6020 co kupic kabel czy irydę tylko zeby chciał się połączyc w 100 procentach z programem nokia pc suite może ktoś wie jaki z allegro żeby był dobry

Przez irde nie zawsze chce wszystko przejść i działać. Raczej kabel. Tylko że nieoryginalne kable nie zawsze chcą współpracować i mogą być kiepskiej jakości. A oryginalne są drogie.

no własnie mam przewód ca42 dotej pory nie łączył się z nokiąpc suite a teraz się połaczył tylko nie mam polączenia z internetem pisze ze nie wykryto modemu już nie wiem co robic

co ty gadasz. Jak się dobrze obsługuje to jest good. Poza tym do kabla USB pod PcSuite potrzebny jest Service Pack1

ja polecam Irdę bo jest tania i dobra.

nie wiem co to znaczy dobrze obsluguje moze robię coś nie tak

  1. Nie zabieraj telefonu od podczerwieni

  2. Bezpiecznie usuwaj sprzęt , wtedy możesz zabrać telefon i odłączyć podczerwień\

  3. zastosujesz się do w/w punktów to będzie wszystko ok

chyba się nie rozumiemy mam kabel ca42 połączyłem się z komputerem ale nie mogę połączy się z internetem pojawia się napis nie znaleziono modemu nie znaleziono modemu nokia upewnij się że zainstalowano opragramowanie sterownika kabla polączeniowego nokia connectiviti cable o co chodzi i co mam zrobic aby było dobrze

,mi wszystko idzi przez Irde