Non stop restart Opery


(Crystal02) #1

Witam. Przeinstalowałem system XP. Pobrałem operę i teraz non stop opera mi się restartuje. Przeskanowałem było 5 jakiś plików, usunąłem ale dalej ten problem. Z tego co zauważyłem opera od razu się wiesza po wejściu na blogspot.com lub na strone z dodatkami do niej. Nie zamierzam zmieniac przeglądarki, zalezy mi też na dodatkach, a tu mi restartuję ;/ Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam


(Pablo79) #2

Jeśli chodzi o dodatki to domyślam się, że chodzi ci o rozszerzenia dla Opery 11.01, a być może właśnie jdno z tych rozszerzeń które używasz sprawia, że występują takie problemy.


(Crystal02) #3

Tylko chodzi właśnie, że nie mam żadnego dodatku a chcę dopiero coś znaleźć i zainstalować, a tu się restartuję. Dorzucam screeny :

Błąd :

TPF5lFfiOFfjePDVA9WkFb1mJ.png

Log :

a6N7cVsYad5y9fmMc2atFRe2U.png


(Zord) #4

używasz Opera Link ?


(Crystal02) #5

Nie. osobie, która mi pomoże będę bardzo wdzięczny. Kurde, wcześniej tak nie miałem :frowning:


(system) #6

Byłem na blogspot.com i u mnie Operka wyświetla stronke OK.

Masz aby najnowszą Operke zainstalowaną?


(Crystal02) #7

Tak najnowszą. Co do blogspot to u mnie jak tylko kliknię się enter to po sekundzie, restart. Tak samo z dodatkami. Po wejściu od razu wywala. Pewnie jest więcej takich stron, ale nie zauważyłem.

-- Dodane 12.03.2011 (So) 23:19 --

Dalej to się dzieje, zauważyłem, że też przy yahho.mail oraz google adwards :frowning: Na Chrome też nic nie moge odpalić bo non stop błąd i tekst "kurza twarz...."

POMOCY :(:frowning:

-- Dodane 13.03.2011 (N) 17:56 --

Dalej to samo. Zauważyłem, że mam wszystko zwalone co związane z google. Youtube też mi psuje ;[