Norton 06 IS i SystemWorks

Czy można mieć zainstalowane oba programy, bez konfliktów? Przecież to dwa antywirusy… Jeśli tak, to jak będzie z wykorzystaniem zasobów komputera?

można … podczas instalacji NSW 2006 nie instalujesz antywira …(odznaczasz go w polu wyboru)

a NIS kompa zamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuula… :frowning:

Zależy jakiego masz kompa

Mam AMD Sempron 2.8 512 mb ram i radka 9250 Pro i mi kompa tak zmulił że szkoda gadać …

Athlon 2000 XP, 896 MB RAM

Zmuli … na 100% nawet Ci te 896 Mb ramu nie pomoże …

Hehe, to nie dla mnie, pytam dla kogoś. :wink: Więc będzie sam NIS.

NIS też jest niezłym zamulaczem …

Przesadzacie z tym zamulaniem. :o

Przestań pisać głupoty. :x

Kolega ma Nis 2006 i 2ghz i 1 Gb ramu i Ge Force 6200 … ma zamulonego kompa że chej.

Z całym szacunkiem, ale kolega nie ma pojecia o obsłudze komputera.

Wniosek po tym co piszesz. :?

A dlaczego szanowny ADMIN tak uważa ??

Bo szanowny admin pracuje przy słabszych komputerach i jakos nie mula choć i norton na nich jest.

Jak pracuje komputer zalezy od tego co go obsługuje a nie od tego że zainstalowany na nim jest NSW cz NIS. 8)

Śmieszą miw tłumy w necie które mówia Norton muli kompa.

Nie każdego na szczęscie. :slight_smile:

Popieram lazikar a nawet przyznam racje sam ma NIS :smiley:

Wszystko zalezy co jeszcze używasz, jak masz NIS i jakie usługi zjadają RAM -zbędne rzeczy usuwasz z autostartu Myszak

Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie zobacz jakie masz wpisy np.: HP Software Update, WINDVDPatch, InCD, Jet Detection, nwiz, RemoteControl, NeroCheck i wiele innych(to przykłady) - jak odhaczysz nic sięnie stanie a komp przyspieszy :smiley:

Ci co piszą ciągle i bez sensu o jakimś muleniu kompa przez Nortona to są sami zamuleni. Sami lamerzy tak piszą. Sam siedzę na NIS i NSW i nie wiem, co w/g lamerow znaczy to mulenie. Dużo moich znajomych używa pakietow Nortona i jakoś im kompa nie mulu. Sami jesteście zamuleni pisząc o muleniu. :twisted:

Ja miałem NSW2005 i zainstalowałem sobie demo nortona 2006 i wszystko działało :slight_smile: A NORTON IS THE BEST :!: :wink:

Im chodziło o to że byłeś nieuprzejmy dla innych użytkowników forum, każdy ma prawo do własnego zdania i każdy swoje chwali :slight_smile:

A co do “zamulania cp” chodzi tu o to iż norton zużywa sporo pamięci RAM ja mam 256MB DDR i wykożystuje ok 40% ale czego się nierobi dla bezpieczeństwa :slight_smile: już z kilka razy miałem wirusy infekujące pliki EXE ale odką kożystam z nortona nic nieprzeszło :slight_smile: a to dlamnie bardzo ważne żebym był poza zasięgiem hackerów z piaskownicy globalnej :stuck_out_tongue:

Nie dość, że niegrzeczny, to jeszcze regulaminu nie znasz.

BTW

Masz coś do mnie - pisz na PW

PS.

Jako OT - skasowano :stuck_out_tongue:

Ale sytuacja mulenia zdarza się np. podczas grania przy włączonym Nortonie, a zwichy nie pojawjają się podczas grania w tę samą grę z Kasperskym na pokładzie …czy twoja porada zmieni tę sytuację ??

Wiesz ja cię nieruzumiem :slight_smile: Norton nie powoduje rwania gier (no chyba że włonczy w trakcie gry skanowanie hdd) to może być spowodowane nie wystarczającą ilością wolnej pamięci lub poprostu niewystarczającym sprzętem do grania :stuck_out_tongue: Zarywanie niema tu nic wspólnego :slight_smile: