Norton 06 IS i SystemWorks

Witam !Przepraszam że się wpiołem w dyskusje,ma ktoś spolszczenie do

NORTON PERSONAL FIREWALL 2005,lub wie gdzie jest,BARDZO PROSZE .

On jest dostepny w wersji pl.

Jak wierz że jest to napisz gdzie jest wersja Testowa,bo natej stronce niema napewno ???

IMO niema chyba wersji testowej Nortona :roll:

Wiem ze NAV jest do testowania przez jakis czas, co do Persolan Firewall to nie wiem, ale watpie.

Co do tematu topica.

Posiadam oba pakiety obecnie.

NSW 2005 Premier oraz NIS 2005.

Nic sie nie gryzie. Wszystko chodzi ladnie a o zamulani ani slowa.

Ja nie mówie o testowej, a pełnej.

Testowac można tylko po angielsku.

Witam wszystkich w tym temacie.

Ja tak skromnie o Nortonie chciałem powiedziec ;).

Użwam go juz chyba od 2002 roku i moim zdaniem to najlepszy antywir, zapora i narzedzia do systemu, owszem wymaga trochę wiecej niż inne np avasta :smiley: hehe, ale za cerne wiekszego bespieczeństwa- to prawda ze nei ma idealnego antywira ale na tym w życiu sie nei przejechałem.

A propos zmulania kompa, używąłem wersji 2004 na celku 400MHz(podkręconym do 500), 256 MB ramu i niebrdzo szybkim dysku i nie narzekałem, co prawda uruchamiał sie dłużej ale pracowałeo sie dostatecznie z NISem i NSW zainstalowanym na jednym pokładaie.

Co do pytania na początku to zainstaluj na poczatku NSW a potem NISa, on sam ci wykryje czy masz już antywira, robiłem tak już dżó razy, polecam Antyvirusa i zgadzam się z przedmówcami, miałem kontakt z innymi antyvirami i szczeze moze nei są do XXXX ale da sie na nich zawieść. Nortona polecam :wink:

niewskazane jest instalować dwa antywirus na dysku

To nie są dwa antywirusy tylko dwa różne pakiety zwierające w sobie wspólny element norton antywirus

A kamaa jak zwykle nie czyta postów :stuck_out_tongue:

Zgadzam sie, to jest taki sam element a nie dwa odrbne, dlatego napisałem ze Nis sam wykrywa czy masz zainstalowanego już Nortona Antivirus-a. właśnie o to chodziło mi w ostatnim moim poście :wink: .