Norton 2009 [Full]

Przymierzam się do zakupu [pieniądze już mam] ale dręczy mnie parę pytań których nigdzie nie znalazłem:

1.Czy w nortonie są “chamskie minimalizacje aplikacji”? [jak miałem avasta i grałem online to czasem minimalizował mi to żeby jakąś ■■■■■ółkę pokazać np. że wykrył cracka #-o]

2.Jak kupie go to jak długo będzie działał Full

3.Czy zwalnia kompa (przy ładowaniu i podczas dużego wysiłku)

4.Czy ma masę nie potrzebnych opcji czy raczej przemyślanych (zoptymalizowanych w porównaniu do poprzednich wersji)?

piratom nie pomagamy… :x

wykrył cracka ale nie nortona tylko od gry (crack umożliwia dostęp do programu bez wkladania płyty) dałem przykład a piszę o zakupie a nie pobieraniu…

Nie używałeś w życiu Nortona a go kupujesz?Ściągnij wersje trail z portalu i zobacz jak będzie u ciebie działał i spełniał twoje wymagania bo każdemu może działać inaczej!

używalem wersję 2003 i 2005 ale obydwie różnią się mocno ze sobą i 2005 bardzo muli kompa dlatego pytam się… tak ciężko odpowiedzieć na pytania?

2005 czasem przerywał moją pracę by powiadomić o aktualizacji lub skanowaniu 2003 tak samo…

Subskrypcję masz na okres 1 roku (chyba że wykupisz na dłużej).

Wersja 2009 jest o wiele lżejsza dla systemu od wyżej wymienionych.

Ma masę ale potrzebnych i przemyślanych opcji.

Chyba dobrze że program informuje cię o podejrzeniu infekcji (od tego właśnie jest). Inna sprawą jest to że Avast wszczyna wiele fałszywych alarmów.

dzięki za odpowiedzi ale nie zrozumiałeś tego pytania…

Chodzi mi oto żeby nie przerywał mojej pracy gdy coś wykryje np. Jak gram Online gry lub mam ważny mecz to żeby nie minimalizował gry tylko w tle albo mini informacja bo już miałem z avastem tak że miałem spar online a tu on coś znalazł i po graniu…

jest cos takiego jak Norton Antywirus 2009 gaming Edition. Nie testowalem tego, ale wedle opisu producenta - spelnia Twoje wymagania, nie przerywa zabawy, a do tego dziala nieobciazajac CPU.

http://www.symantec.com/norton/antiviru … /index.jsp

O ile mi wiadomo nie ma wersji PL.