Norton 2009... Kiedy PL?

Ktoś wie kiedy nowe produkty symanteca pokażą się w polskiej wersji językowej? Bo widzę, że angielska jest już od dosyć długiego czasu.

Już jest dokupienia zarówno na Agito.pl jak i na Allegro w polskiej wersji językowej.

I VOBIS też jest

Allegro:

http://allegro.pl/search.php?string=norton+2009

Trochę to podejrzane :slight_smile: Jak coś może być dostępne w sklepach a tym bardziej na Allegro a nie dostępne u producenta? :slight_smile:

No właśnie, na stronie producenta i też na vortalu programy te są narazie dostępne tylko po angielsku i stąd bierze się moje pytanie.

ja też ze strony firmowej ściągnęłam wyłącznie po ang, przyznam że chodzi nieźle o wiele szyciej niż na 2007 czy 2008 ale jest po ang i ja nie za bardzo wiem jak zrobić ustawienia. tzn zostawiłam takie jakie były ale ja wole po swojemu a nic z ang nie kumam, na razie męczę znajomych by mi pomogli :slight_smile:

ja zainstalowałam ją na zasadzie klucza z NIS 2007 bo mam jeszcze 294 dni subskrypcji.

jak ktoś się dowie gdzie jest po polsku to błagam dajcie znać :slight_smile:

Damy na pewno :slight_smile: W końcu czego się nie robi dla Kobiety :slight_smile:

bosko dziękuje

ja moge powiedzieć że ten lepiej chodzi niż poprzednie i myśle że warto :slight_smile:

Apropo konfiguracji - jeśli masz jakieś problemy to po prostu pytaj :slight_smile: Na pewno pomożemy :slight_smile:

jej wielkie dzięki ja popatrze zaraz w jego ustawienia i zarza wam napisze :slight_smile:

no to pierwsza pozycja to AntiSpyware jest (on/off) i configure w w configure: wszystko zaznaczone na tak (Security Risk, Hack Tool, Spyware, Trackware, Dialer, Remote Access, Adware, Joke Program. Security Assessment Tool. Misleading Application, Panel Control) - wszystkie zaznaczone ale można w nie chyba wejśc lae ja się boje :(. na dole mam opcje do wyboru Apply/ok/cancel

potem Computer Scans a w tym Manage Scans (configure= full system scan, scan drives, scan folders, scan files)

nastęonie

Compressed Files Scan, Remove Infected Files Automatically, Limit Data Extraxtion, Rootkits and Stealth Items Scan, Microsoft Ofiice Automatic Scan - te są na ON

tracking cookies scan - remove, Idle Time Scan - weekly, Advanced Heuristic Protection - automatic

potem

Exclu sions/Low Risks

low risks - ask me

scan exclusions (configure) - scan wxclusions \system volume information\ i tam jest add/edit/remove

auto-protect exclusions - pusto i na dole add/edit.remove

signature exlusions (configure) i tu pusto i znowu add/remove/risk details

Scan Performance Profiels - standard trust (do wyboru= full scan/standard trust/ high scan

Real Time Protection (w tym: Auto-Protect, Early Load, Removable Media Scan, Caching, SONAR Advanced Protection) = te wszystkie na ON

Udpades (w tym Automatic LiveUdpade , Pulse Udpades oba na ON

na razie tyle bo jest tego tam tyle że szok (zostały jeszcze Internet Settings, Identity Settings, Home Network Settings, Miscellaneous Settings, Parebtal & Privacy Controls

i wiele innych ale wymiękam już :(. musze się zacząć uczyć porządnie ang

nie wiem co jest ok a co nie zabardzo czyli co jest zalecane jak było w popzredniej wersji

jak ktoś podpiowe to super :slight_smile:

Abisynka, ja Tobie poprostu polecę ciekawy słownik polsko-angielski, angielsko polski online:

http://www.dict.pl/dict_iso

Jako rozwiązanie tymczasowe zapewne oszczędzi czasu i nerwów zarówno Tobie jak i nam tutaj zgromadzonym :wink: Gdy czegoś nie ma trzeba radzić sobie samej i czekać aż się pojawi :wink: Ja tak zawsze robię, a pytanie o datę zadałem z ciekawości i może też odrobinkę jako prowokację :wink:

Z słownikiem “w ręku” i odrobiną logicznego myślenia nawet największe językowe beztalencie poradzi sobie z konfiguracją programu wedle własnych upodobań, znam to z doświadczenia :wink:

abisynka niczego się nie bój :slight_smile: Jak możesz to zrób nam screeny i zamieść je na forum - wtedy udzielimy Tobie rzetelnych podpowiedzi jak właściwie skonfigurować program :slight_smile:

Spectator o jakich nerwach piszesz? Nie rozumiem Ciebie. Jeśli nie chcesz pomóc abisynce to nie pomagaj, nikt Ciebie do tego nie zmusza. Ja z chęcią pomogę ( i zapewne nie tylko ja ). W końcu od tego jest forum.

Lekki Offtopic:

Czy jeśli mam klucz z Norton Antivirus 2008 [jeszcze ponad 200 dni aktualny] i w przyszłości ściągnę polską wersję [triala] NA 2009, czy jak wpiszę tam klucz, to będę mógł w pełni korzystać z wersji 2009 ?

Tak :slight_smile:

wielkie dzięki Prejzes :slight_smile:

pomijam że nie umie angielskiego ale i tak nie mam zielonego pojęcia jak skonfigurować - nie znam się na sprzętach a tym bardziej na oprogramowaniu

rozumię ciebie (sama jestem moderatorem na innym forum) ale ja naprawde nie radze sobie z kompami - w końcu nie każdy zna się na wszystkim

ale żeby nie denerwować ciebie i pozostałych zgromadzonych - nie będę więcej męczyć publiczne na forum :oops: