Norton 2009 Niezgodność sterowników

Witam dzisiaj zainstalowałem windowsa 7 wszystko pięknie nawet ściągłem oficjalną nakładkę Polish language 8)

Odpalam starą instalkę norton 2009 wyskakuje błąd niezgodność sterowników patrze no wszystko poza tym działa, skanuje, pobiera aktualizacje, pyta się mnie

ale nie startuje z windowsem razem! pobrałem więc najnowszą (trial oczywiśćie) i to samo zaczyna się instalacja pisze że sterowniki są nie zgodne i by szukać odpowiedzi na microsoft stronie ale tam nic nie znajduje…

Czy ktoś miał taki problem? lub czy jak ustawię przez program typu tune up że będzie norton startował z systemem to normalnie będzie działał? dodam że np. w przeglądarce też działa

PS:zależy mi na nortonie dlatego że mam zakupiony do listopada klucz programu

Norton 09 nie obsługuje w7 ale pod koniec wakacji zostanie wydany nowy norton pod w7

Na Windows 7 obecnie dziala TYLKO specjalna wersja NIS 2009 oraz Norton 360 przygotowana na system Win7 beta. Wszystkie wersje sa tylko w j.angielskim.

Linki:

NIS 2009 - trial 14dni

http://www.symantec.com/norton/beta/ove … id=win7nis

Norton 360 - trial 14dni

http://www.symantec.com/norton/beta/ove … d=win7n360

kazek31 -jeśli nie znasz odp się nie umiesz udzielić normalnej odp to nie nabijaj postów

Dzięki wielkie :smiley:

Jeżeli na moim nis 2009 wyskoczyło by powiadomienie jak w przypadku starych sterowników od neostrady “że ten program jest nie kompatybilny i nie zostanie zainstalowany” to bym zrozumiał, ale u mnie działa prawie normalnie tylko krzaczy się lekko :?

Yyyy… te linki nie działają wskakuje odrazu strona bety symantec i pisze tylko o nortonie 2010 więc mam czekać do końca wakacji tak? a może jakiś inny antywir działa?

Linki działają. Możesz z nich pobrać bete NIS 2010 14 dniowy trial.

ok a z nim jest jak z nis 2009? tzn. 14 dni można pobierać aktualizacje a później wszystko działa ładnie (skanowanie itp.) tylko nie pobiera aktualizacji tak?

Nie mam pojęcia, ale mi się NIS po skończeniu subskrypcji cały wyłączył, a nie tylko aktualizacje. Sprawdź co się stanie za 14 dni i daj znać :wink: będę wiedział na przyszłość.