Norton 90dniowa subskrycja

hej mam pytanie miałam zainstalowaną 90-dniową darmową subskrycje nortona jednak musiałam przeinstalowć system, po ponownym zainstalowaniu nortona dostałam jeszcze raz 90dni od nowa z innym nr licencji. teraz na moim koncie norton account mam 2 usług czy można jakoś dezaktywować którąś? czy w ten sposób nie łame licencji?

A no łamiesz I nie jednocześnie klucz masz prawidłowy nie generowany Żadną piracką metodą Ale łamiesz ponieważ maż dwa nortony na 1 IP jak to dezaktywować nie wiem

dzięki za odpowiedź może ktoś inny bedzie wiedział co zrobić w takiej sytuacji, chociaż aktywny w tym momencie jest tylko jeden kod.

No niekoniecznie na 1 IP moze ma zmienne IP? Na 1 MAC tak :slight_smile: ale kto by to sprawdzał :slight_smile:

ja bym korzystał jeszcze przez ten okres co ci został z pierwszej licencji i nikt nie może ci sie przyczepić i problem z głowy potem albo kupił nowa licencje albo odinstalował

A to niby dlaczego? Według waszego rozumowania jeżeli zainstalowałem pakiet office 2007 bez klucza (można taki uruchomić w pełnej funkcjonalności 25 razy) i uruchomiłem go przykładowo 18 razy, to po przeinstalowaniu windowsa i zainstlowaniu office’a ponownie wolno mi go uruchomić już tyko 7 razy? Nie może być pirackie coś, co pozwala się zainstalować i uruchomić bez użycia jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania pomocniczego:)

pozdrawiam

Witam jak mam pobrać ten klucz na 90dni bo za chiny nie umiem! :frowning:

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 16:36 został dopisany post przez iwa10018

jest opcja na 11dni i 2 na klucz i dalej nie idzie!