Norton Anti Virus 2005 i eDonkey 2000

gdy włączam eDonkey2000 to wyskakuje mi taki komunikat:

beztytuu5dw.th.jpg

co on oznacza i jak wyłączyc sie pojawjiania tego komunikatu??

Zmienić opcję z Permit na Access lub coś takiego - coś, co po angielsku mówi: zezwolić.

Wykryl urzadzenie spiegowskie ktore posiada darmowa wersja eDonkey-a

ale gdzie to sie wyłącza bo niemoge znaleść

bo jak wchodze jeszcze w eMule to tez mi to wyskakuje.jak to wyłączyć?

przy tych programach masz kliknąc na permit always i nie będziesz miał z tym problemu, a zezwolic musisz bo inaczej mogą ci nei działać programy p2p

no to jak mam wyłączy wyskakiwanie tego komunikatuu bo nadal nie wiem:((

a czytałes co napisałem czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, czas zacząć od tego że nie ściaga się pirackiej a nadodatek angielskiej wersji programu, jesli na angielskim się nie zna

eDonkey sciągłem z netu po polsku a Nortona ma orginalnego ale po angielsku a spolszczenie nigdzie niema.to co mam zrobic?

człowieku całkowicie ci padło na oczy, podałem ci rozwiązanie a ty dalej swoje :twisted:

w twoja legalność nortona angielskiego wątpie, niby co wyjechałeś do ameryki i kupiłeś nortona :smiley:

zadałbyś sobie chociaż troche trudu żeby ściągnąć chociaz polską wersję skoro nie znasz angielskiego, rozwiązanie ci podałem pare postów wcześniej a ty co ?

radze przeczytaj kazdy post pokolei a dostaniesz odpowiedź :twisted:

Mam idetyczny problem tylko ze z programem Skype. Jak biore zezwalaj to i tak cały czas to wyskakuje. :frowning:

Bo musisz dać “zawsze zezwalaj”.

Tak jak napisał Ci andrzej1982 , musisz dać “Permit always”.

Jeśli to jest Antyvirus z pakietu Norton Internet Security 2005 AntispywareEdition, to niestety, ale Polskiej wersji nie mógł kupić, bo jej jeszcze nie ma.

to akurat wiem, tylko inna ikonka w trayu jest jesli ma się pakiet norton antyspyware edition, wiem bo mój kumpel ma :smiley:

a to jest zwykły norton antyvirus 2005, bez żadnego pakietu :smiley:

więc napewno go nie kupił

A gdzie to mam zaznaczyć ?? na wyskakującym okienku jest tylko “Zezwalaj” i “Blokuj”

kurde ludzie natrudźcie sie chociaż i ściągnijcie polska wersje jesli nie znacie angielskiego, kurde podac rozwiązanie i jeszcze źle ??

z listy na okienku wyskakującym wybierasz tę opcje a jak nie to w opcjach programu przepuszczasz program

Ja mam polską orginalną wersje. A gdzie to znaleźć z opcjach ?? bo ja szukałem i niemogę tego odnaleźć.

to dobrze :D:D

już dokładnie nie pamiętam , bo jakiś czas temu przeżuciłem się na kaspra, ale to było tak, klikasz na ikonke w trayu w opcjach programu masz poziom zabezpieczenia, tam jak ci się suwak pokaże, na górze masz zakładke programy i musisz poprostu dodać program do zezwalanych, acha albo odpal program i jak pojawi się okno z zezwul, zablokuj, rozwiń liste i tam musi byc opcja zawsze zezwalaj i zaznaczasz ją i na ok