Norton AntiVirus 2005 _problem

jak uruchomiam kompa to mi wyskakuje takie cos:Nortona AntiVirus 2005 does not support the Trpair fature, please uninstall and reinstall. Co zrobic zeby to niewyskakiwało?

zreinstaluj antyvira, ja tez tak miałem , ale po zainstalowaniu spowrotem przestało się pokazywać, tylko jak odinstalujesz to usuń wszytskie katalogi symanteca z dysku c/program files, bo jak tego nie zrobisz i zainstalujesz ponownie to błąd będzie dalej pokazywał

Masz odpowiedź. 8)

Wywaliłeś go i zainstalowałeś na nowo?

Po wywaleniu użyj fixa:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … ton&st=15#

Wydaje mi się, że już udzielałem odpowiedzi na to pytanie… I to chyba nawet Tobie, kapsel…!

No pewnie…

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=38429

wyinstalowałem i zainstalowałęm ponowieni i nadal to cos wyskakuje!!co zrobic?

Już Ci pisałem co zrobić…

ale jak to zaznacze to jak właczam offica to jest ok a jak sie windows uruchamia to wyskakuje! !!

a zrobiłeś tak jak mówiłem??

usunąć całkowicie foldery symanteca??

one mieszczą się wprogram files masz tam dwa foldery symanteca, i jeszcze jak jestes w program files wejdz w common files, i tam też usuń folder, bo tego zapewne nie usunąleś, w common files także znajduje się folder symanteca, przeczyśc rejestr i jeszcze raz zainstaluj, acha jak odinstalujesz symanteca, tam jeszcze pozostanie ci live update, jego tez odinstaluj, restart kompa, wejdz w start uruchom services.msc i wyłącz wszystkie uruchomione servisy z symanteca i we własniwościadsz także daj na wyłączony, nie automatyczny, restart i dopiero po tych czynnościach instalka

Fix załatwi wszystko.

ja własnie kożystałem z takie fixa i jednak nie zrobił tego jak nalezy, produkty symanteca bardzo kochaja system windows i próbuja zostać na zawsze w naszym kompie :smiley:

praktycznie nie da się od nich uwolnic jak się zainstaluje, dlatego recznie lepiej to zrobić, fix pozostawi smieci po symantecu

Acha napisz także czy masz takie problemy od poczatku czy teraz sie zaczęły, bo jak od początku to prawdopodobnie masz uszkodzoną płytkę z antyvirem i wtedy musisz sie skontaktować z symanteckiem, żeby ci wymienili płytke

a czy mozna wyłączyc zeby to niewyskakiwao.bo to wyskakuje jak włączam antywirusa bo jak go wyłączyłem z autostartu to było ok ale jak go normalnie włącze klikając na ikone to to włąsnmie wyskakuje.

Czy ty wogóle czystasz i próbujesz tego o czym piszą koledzy ??

Odisntaluj całkowicie Nortona, jak pisze wyżej, przeczyść rejestr programem jv16 PowerTools 1.3.0.195 i zainstaluj go na nowo.

jak nie pomoże to dzwoń do pomocy technicznej.

ja widze że kolega zaczyna coś kombinowac, po co antyvira wyłączać z autostartu??

tak się składa że sam mam nav 2005, więc postanowiłem sobie do nich zadzwonić z twoim problemem, masz uszkodzoną płytkę, jesli podasz im klucz produktu i przefaksujesz fakture nową płytę wyślą co do domu :slight_smile: za darmo, bo taki maja obowiązek, a narazie zrób dokładnie co ja powiedziałem , usuń dokładnie wszysko i wszystkie foldery z symanteca, zatrzymaj wszystkie procesy symanteca i przeczyśc rejestr programem który polecił ci damian gdyż jest on najlepszy!

Po tym zainstaluj dopiero ponownie, jesli z nowu to samo, znaczy że masz uszkodzoną płytke i trza zadzwonić do symanteca iżeby nową płytke ci wysłali, pozatym powtarzam pytanie, od początku masz takie problemy czy teraz dopiero ??

I odpisz na moje pw chyba że masz coś do ukrycia :smiley:

I nie kombinuj tylko rób jak ci mówimy :twisted:

a propo tego wyskakującego komunikatu zauważyłem ze jak zainsytalowałem nortona od nowa było ok a gdy probra łem LiveUpdate to mi wyskakuje to cos.co moze byc przyczyną?i jak ją zlikwidować?

Wyskakuje to:

Czy to co pisałeś w innym temacie:

czy ty kolego nie umiesz czytać??

zrób jak ci mówiłem , odinstaluj wszystko do zera, usuń foldery symanteca a powinno być ok, nie kombinuj jak to obejść bo sa dwie drogi doo nparawienia, albo tak jak mówiłem, albo pomoc techniczna symanteca, masz podane dane na pudełeczku produktu które kupiłeś