Norton Antivirus czy Kaspersky

Polecam Nortona, ale nie sam program antywirusowy, ale cały pakiet o nazwie Norton Internet Security 2006. Posiada on wszystko, co niezbędne do ochrony w sieci. W jego skład wchodzi : Norton Antyvirus, Norton Antispam, Firewall, ochrona anty phisingowa, anti-spyware i inne. Ten pakiet absolutnie wymiata. Niestety jest jeden “drobiazg”. Bez minimum 512 Mb ramu nie ma co podchodzić. Pozdrawiam

A Symantec kłamie:

Ja wiem że NIS to kobyła ale przy 256 MB i w miarę szybkim procesorze działa dosyć żwawo.

Ja podobnie jak aju polecam NOD’a !!

Świetna wykrywalność i jak są na stronach wirusy, to od razu zanim się jeszcze zaczną ładować do kompa nodzik je kasuje :slight_smile:

Natomiast Kaspersky (którego używałem ponad rok) nie kasował tego.

(chyba, że sie weszło do temporary internet files :P)

Noda używam już od ok. miesiąca i jestem bardzo pozytywnie do niego nastawiony.

Codziennie sie aktualizuje i nawet nie “czuć” tego :stuck_out_tongue:

Dodatkowo kupując Komputer - Świat z płytą nod32 jest prawie za darmo .

A czasem jak Kaspersky się aktualizował, to nic nie mogłem robić :frowning:

Co do Nortona - testowałem go, ale do niego potrzeba dobrego kompa :lol:

Miałem Nortona AntyVirusa 2005 a obecnie korzystam z Kaspersku Anti-Virus Personal Pro. Obydwa mają b.dobrą wykrywalność ale Norton troche muli komputer. Z Kasperskiego jestem zadowolony.

http://wiruszone.net/news.php?id=1356

Z tych dwóch Kapsersky. Świetny skaner bardzo częste aktualizacje na nowe zagrożenia, niezbyt duże zużycie pamięci…

:arrow:

popieram :mrgreen:

Zdecydowanie Kaspersky, Norton z pozoru lepszy lecz niesamowicie zmula kompa, Nie warto go kopować, zbyt drogi jak za funkcję i możlwości które oferuje, Nie mówiac o ostatnich błędach jakie wyszły.

ja zdecydowanie polecam Kasperskego :smiley: Norton ma słabą wykrywalność i zamula kompa :-x

pozdro :wink:

Nie ma 100% skutecznego antywira,stosowałem ich wiele i od dwóch lat stosuję tylko Panda Titanium 2005,jestem także zadowolony z jego dokonań.

Poza tym zarówno Nod32 jak i Kasperski mają sporo plusów lecz takż nie są lekarstwem na wszystkie problemy z netu.

Pozdrawiam yurand_58

polecam w 100% Kaspersky Anti-Virus, nie zawodna ochrona! !!

polecam w 102% awans

Złączono Posta : 16.02.2006 (Czw) 2:47

polecam avans bo prosty w obsłudze

a co to takiego ?? Pierwszy raz słyszę o takim antywirku ??

żaden antywir nawet ten twój

nie daje 100 % pewności !!

REXIO posta którego napisałeś kasuje to nie piaskownca.

no to logiczne że notorn anty wirus!!

moja kumpela ostatnio sie wychwalała jakie to cuda działa jej kaspersky po czym złapała z nim Kamasutre…

hmmm…a aktualizowała sygnatury ?? Bo to troszkę dziwne …

Testy … =]

:arrow: http://www.virus.gr/english/fullxml/def … =69&mnu=69

:arrow: z gazety ENTER 04/2005 :stuck_out_tongue:

1. Kaspersky Anti-Virus Personal

2. Norton AntiVirus 2005

3. AntiVirenKit Professional 2004

4. mks_vir 2005

5. NOD32 1.998

6. Panda Titanium Antivirus 2005

;] Kaspersky wygrywa z Nortonem ;]

Gdyby Norton tam mocno nie zamulał kompa to był by lepszy od Kasperskiego i to zdecydowanie i na pewno lepszy od wielu antywirusów, o ile nie najlepszy.

Aktualnie posiadam Kasperskiego :wink:

Kolejny stereotyp …że Norton muli … miałem Nortona na dziadku 1.2 Duron 128 Mb ramu i komp działał aż miło. Wszystko zależy od optymalizacji programu :slight_smile: Ale wbrew ogólnej opini publicznej ( :stuck_out_tongue: ) norton nie jest strasznym zamulaczem … aczkolwiek taki Nodzik działa szyyybciej. :slight_smile:

Może przesadzam, ale na pewno bardziej zmula kompa niż pozostałe antywirusy.

Porówanj Nortona z AntyVirenKitem firmy G-Data … przy nnim Norton to demon prędkości i lekkości w działaniu :smiley:

norton 2003 rozdaja za dormoche :stuck_out_tongue: tylko nie wiemgdzie :? kolejny temat z tego typu!!

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Kaspersky’iego Antyvira Personal Pro oraz Kaspersky’iego Anti-Hacker’a i jestem z nich bardzo zadowolony. Przedtem miałem Nortona 2005, ale co 2 miechy musiałem formatować kompa :smiley: Teraz narazie 5 miesięcy i komp chodzi bezproblemowo :smiley: polecak Kaspera :smiley: