NORTON ANTIVIRUS vs AVG Free Edition

No co ty. AVK jest najlepszy. :stuck_out_tongue:

Zmienianie Nortona na AVG było bardzo złym posunięciem. Norton nie zamula aż tak bardzo (to jest moja opinia) :lol:

jak juz kupic antywira to tylko kaspersky lub mks, a do kasperskiego jeszcze anty hakera dołożyć i “cud-miód” :smiley: (czyli /cenzura/ :D:D)

To było złe posunięcie gdyż AVG nie umywa się do Nortona…

Proponuje jednak powrócić do niego.

Chyba że Nortona miałeś pirata…

Dobra. Wrocilem na stare smiecie :slight_smile:

Zainstalowalem spowrotem Nortona :slight_smile:

AVG polecil mi znajomy ale widze ze niepotrzebnie go posluchalem :?

DZIEKUWA :lol:

Wersja 2005 jest zdecydowanie bardziej “lżejsza” w porównaniu do poprzedniej 2004.

To normalne że norton jest dobry ale nie jest napewno najlepszy np. dla starych kompów z 512 ramu żeby się nie cioł trzeba mieć 1024 i wtedy dobrze idzie

kurcze i tak źle i tak niedobrze. zostaw obydwa w spokoju i przeżuć się na profesjoanlny sprzet a nie zabaweczki.

AVK, kaspersku, f-secure

to są maszyny a nie tam jakieś zółtawe badziwie dla wielbicieli mułu :smiley:

fakt norton jest lepszy od AVG lecz nie zgadzam się z tobą.

Niema antywirusa który jest najlepszy a Norton w szczegulnosci 2005 dzala jak sie ma 3GB ramu co nie wiele osub posiada a co do pwnosci ochrony zapewnianej przez nortona nikt nie będzie pewien dla mnie najlepszym antywirusem jest kaspersky bo nie “zamula” kompa a wykrywalność wirusów ma najlepszą z wszystkih dostępnyhna rynku antywirów! !!

ja zmienilem avasta na nortona 2005 czy widze jakies roznice raczej nie a dlaczego to sam nie wiem :smiley:

Jesli nie masz wirusow to roznicy nie zobaczysz jako tako :wink:

Przeskanuj kompa za jakis czas. Jednak jesli zwiedzasz internet z rozwaga to komp bedzie czysty i Norton nie bedzie musial pracowac zbyt czesto

Ja sam uzywam pakietu Norton System Works 2005 Premiere.

Jestem z niego bardzo zadowolony i nie zamienie na zaden inny.

Ja mam jedzno pytanie ile wy wszyscy macie ramu???

Razem zapewne sporo. :smiley:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=31100

Z tego co wynika jezeli macie po 512 ram to zmiencie z nortona na co innego bo to nie jest dobre rozwiazanie

Człowieku co ty gadasz zobacz

http://www.virus.gr/english/fullxml/def … =69&mnu=69.

A jakiś czas temu był test AV w komputerswiecie i Kaspersky zajął 1mijsce.

A odnośnie F-Secure to jak mikmp siądzie to wyprubuje F-Secure bo zeraz mam kaspersky internet security.

Pozdrawiam

bartekkozak od roku czasu wiele zdązyło się zmienić na rynku antyvirów, więc może dla dobra ogółu nie baw się w archeologa :PO

Człowieku, gdzieś ty zablądził :o

Na forum nie prowadzi się wykopalisk :lol: