Norton Antivirus

Mój program antivirusowy to taki jak w temacie ciągle otwiera mi się okienko przy otwieraniu jakich kolwiek plików edyora tekstu że coś tam Live Update co że aktualizacje mam ściągnąc??

tak, live update to aktualizacje 8)

tak zgadzam sie z idealny3.

program antivirusowy jest po to zeby ochraniał przed wirusami i w czasie pracy z netem to w trybie tle pobiera aktualizacie no bo jak by nie pobierał program był bez silny na działanie robaków, wirusów , trojanami i innymi syfami . RADA POBIERZ I ZAINSTALUJ AKTUALIZACJE A JEZLEI ON SAM CI POBRAŁ TO ZEZWÓL NA INSTALACJE.niemartw sie to jest tylko dla twojego dobra i komputera i antivirusa. mysle ze ci dosc jasno wytłumaczyłem pozdrawiam piotrek.

kuba88r mógłbyś dokładniej podać co tam pisze :?:

ewentualnie zrób screen i wklej go tutaj :roll:

Najlepiej będzie, jeśli ściągniesz te aktualizacje :).

Już jedno ostrzeżenie zarobiłes za te posty. Widze że niczego cie to nie nauczyło.

Post Kosz. :evil:

:arrow: Tutaj masz aktualizacje Nortona.

Ja zawsze sciagam z tej strony poniewaz LU nie zawsze skutkuje.

Wylacz najelpiej LU Nortona wtedy bedziesz mial spokuj.

A zrobisz to:

Ustawiania ( options ) > Norton Anty Virus > LiveUpdate > i odznacz wszystko co tam jest

Powodzenia.

Mam nadzieje ze pomoglem.

Takimi poradami to chyba nie za bardzo :? :? :?

Chodzilo mi oto ze bedzie autor mial spokuj z wyskakujacymi oknami skoro go denerwuja a w ten sposob sie ich pozbedzie.

Jedyne co to bedzie musial sciagnac aktualizacje recznie i wgrac je tez recznie :wink:

Jeżeli ściągnie wszystkie aktualizacje to też nie bedą wyskakiwać żadne monity o aktualizację, a moduł Live Update radzę jednak pozostawić włączony.