Norton Antivirus

(Kuba88r) #1

Mój program antivirusowy to taki jak w temacie ciągle otwiera mi się okienko przy otwieraniu jakich kolwiek plików edyora tekstu że coś tam Live Update co że aktualizacje mam ściągnąc??

(Idealny3) #2

tak, live update to aktualizacje 8)

(Mrowka) #3

tak zgadzam sie z idealny3.

program antivirusowy jest po to zeby ochraniał przed wirusami i w czasie pracy z netem to w trybie tle pobiera aktualizacie no bo jak by nie pobierał program był bez silny na działanie robaków, wirusów , trojanami i innymi syfami . RADA POBIERZ I ZAINSTALUJ AKTUALIZACJE A JEZLEI ON SAM CI POBRAŁ TO ZEZWÓL NA INSTALACJE.niemartw sie to jest tylko dla twojego dobra i komputera i antivirusa. mysle ze ci dosc jasno wytłumaczyłem pozdrawiam piotrek.

(Duch) #4

kuba88r mógłbyś dokładniej podać co tam pisze :?:

ewentualnie zrób screen i wklej go tutaj :roll:

(Mancunian) #5

Najlepiej będzie, jeśli ściągniesz te aktualizacje :).

(lazikar) #6

Już jedno ostrzeżenie zarobiłes za te posty. Widze że niczego cie to nie nauczyło.

Post Kosz. :evil:

(Patricko) #7

:arrow: Tutaj masz aktualizacje Nortona.

Ja zawsze sciagam z tej strony poniewaz LU nie zawsze skutkuje.

Wylacz najelpiej LU Nortona wtedy bedziesz mial spokuj.

A zrobisz to:

Ustawiania ( options ) > Norton Anty Virus > LiveUpdate > i odznacz wszystko co tam jest

Powodzenia.

Mam nadzieje ze pomoglem.

(fiesta) #8

Takimi poradami to chyba nie za bardzo :? :? :?

(Patricko) #9

Chodzilo mi oto ze bedzie autor mial spokuj z wyskakujacymi oknami skoro go denerwuja a w ten sposob sie ich pozbedzie.

Jedyne co to bedzie musial sciagnac aktualizacje recznie i wgrac je tez recznie :wink:

(fiesta) #10

Jeżeli ściągnie wszystkie aktualizacje to też nie bedą wyskakiwać żadne monity o aktualizację, a moduł Live Update radzę jednak pozostawić włączony.