Norton - drobny problem


(boczi) #1

Witam... Mam Norton Internet Security 2004 PL Standart wraz z norton System Works 2004 PL. Oczywiście w tych pakietach jest zawarty Norton Antivirus 2004 PL. I mam z tym taki malutki problem, a mianowicie z automatyczną aktualizacją tegoż produktu. W ustawieniach mam zaznaczone, automatyczna aktualizacja, itd. Próbowałem z różnymi ustawieniami.. Jednak to samo. U znajomego, na tej samej konfiguracji programu program aktualizuje swą bazę na bieżąco, najczęściej wieczorami po 20.

I może - czy ktoś mógłby podać mi, jak dokładnie skonfigurować program, by dokonywał automatycznej akualizacji. Bo wielokrotnie próbowałem, lecz mi to nie wychodziło. I nie wiem, w czym leży problem...

Pozdrawiam :slight_smile:


(Golden Finger) #2

Trudno powiedzieć, gdzie leży problem.

Kiedy używałem produktów Nortona, pierwsze kilkanaście tygodni Live Update działał automatycznie, po pewnym czasie przestawał i trzeba było klikać by updete się odbywał. Tak więc nie wiem czy ktoś znajdzie na to radę, może na stronach Symanteca coś znajdziesz ale wątpię.

Pozdrawiam :okulary:


(Krogulec) #3

Pomoc techniczna Symanteca (zakładają, że masz legalną wersję :P):

0-0-800 311 12 69 (mają być dwa zera!! koszt połączenia jak dla połączeń lokalnych).


(Trebron) #4

ze strony symantec'a (http://www.symantec.com) mozna ściągnąć uaktualnienie do Norton AntiVirus. Uaktualnienie to znajdziesz też na stronie http://www.nowe.pl :smiley: .


(Krogulec) #5

To chyba nie rozwiąże problemu Bocziego :smiley: