Norton Ghost - Jak wypalić obraz kopi zapasowej!

Panowie mam pełną wersje tego programu i zrobiłem tym programem kopie dysku C, na dysku D i chciałbym teraz nagrać czy inaczej wypalić obraz tej kopi na płycie cd lub dvd tak samo jak płytę np. z win7 aby od razu przy starcie komputera w razie awarii można było ją włożyć i od razu odpalić zamiast na nowo instalować cały system ? Nie bardzo wiem jak to nagrać, gdyż próbuje i wciąż wyskakują mi jakieś błędy :frowning: Jeśli ma ktoś doświadczenie z tym programem to proszę o jakąś poradę ?

nie wiem jaką posiadasz wersję Ghosta ale tym softem można stworzyć bezpośrednio mirror na płycie wybierając jako ścieżkę docelową

tworzonej kopii nagrywarkę

Posiadam najnowszą wersje 15.0 ale z moim angielskim nie jest najlepiej i dlatego mam problemy a nie mogę nigdzie znaleźć spolszczenia do tego programu ?

Jeśli byś mógł mi opisać mniej więcej jak co zrobić to będę bardzo wdzięczny :slight_smile:

Na razie mam zrobione coś takiego przez ten program i zapisane na innym dysku, są to jakieś 3 pliki ?

4x1eji71vxsm_t.jpg

ZaZou ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Tu masz instrukcję polską do Nortona Ghosta 14PL: http://www.norton.com/ngh14guide_pl