Norton internet secruity 2003 i mulenie kompa


(Kwisnia 1990) #1

Witam.

Jak kupowałem płytę główna i procka to do płyty głównej i sterów był dołączony program Norton Internet security 2003 no i on jest legalny i pełna wersja chyba dokładnie nie wiem może wy wiecie.

I on mi kompa zamula da się coś zrobić by z niego korzystać bez zamuły kompa.

Sempron64 3000+, 512 ramu


(matiit) #2

Optymalizacja Systemu

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580


(Kwisnia 1990) #3

Ale mi komp się nie muli, muli mi się tylko gdy zainstaluje Nortona i chce uzyskać porady w konfiguracji go by dobrze wszystko chodziło. System przeinstalowywałem tydzień temu więc nie potrzebuje optymalizacji bo się nie wiesza jak nie mam Nortona. I ja się nie bawię w takie optymalizacje więcej roboty niż pożytku już wolę przeinstalować system.


(Canon83) #4

ja tez miałem wersję z plyta glwna.norton zżerał mi masę pamięci operacyjnej ale miarka sie przebrala gdy komp zamulil sie przez wirusy.norton kompletnie nic nie znajdowal a komputer byl czyms zainfekowany.dopiero darmowy avast usunal mi 9 wir w tym 4 trojnay. dla mnie symantec to lipa


(system) #5

kwisnia zazwyczaj do płyt głównych dodają wersje 90 dniowe... Najlepiej przejdź na coś alternatywnego bo Norton jest to jeden z najbardziej zamulających antyvirów... Polecam płatnego NOD32 i Kasperskyiego oraz bezpłatnego AOLa ( Oparty na silniku z Kaspra ). A przeinstalowanie systemu i Optymalizacja to dwie kompletne inne rzeczy. Optymalizacja przyda ci się na świeżo zainstalowanym sofcie... Znacznie przyspieszy jego działanie i jak zależy ci na tym Nortonie to poszukaj dokładniej co i jak w instrukcji dołączonej do płyty :wink:.


(Kwisnia 1990) #6

Nie to już wolę pozostać przy trial Kasperskym lub nodzie z kórego jestem zadowolny i kupiłem w sklepie, ale przetestować kaspra nie zaszkodzi jeszcze 27 dni do końca testów :slight_smile:


(Danielm86) #7

zgadza się nie wiem co jest ale strażnik jest jakiś wogóle niewykrywalny.

Za /cenzura/ przepłaciłem sporo kasy


(Sahara 84) #8

bez kitu :lol: zainstalowałem na próbe, nie przetrwał kilku dni :stuck_out_tongue: o wrażeniach jednak :x


(don maciej) #9

wszystkie programy symanteca "czuwające" nad naszym bezpieczeństwem :lol: zabierają naprawdę bardzo dużo pamięci i mulą jakby tego było mało mają strasznie niską wykrywalność