Norton Internet Security 2004

(Piotrekjunior) #1

Prosze pomozcie mi jak najszybciej! !!

(Sochankowie) #2

Witam.Otwierasz NIS , wybierasz w opcjach ustawienia zabezpieczeń - nadzór nad programami i szukasz IE.Klikasz na niego i zaznaczasz zezwalaj.

(Djkarolek) #3

To jest proste Wchodzisz w Opcje Ustawienia Zabezpieczeń Jest tam IE i to cofnij Proste ja tez to zrobiłem tak podobnie miałem ale juz ten temat był na forum:)

(Piotrekjunior) #4

Zrobilem to ale on nadal blokuje mi dostep. Moge jedynie wejsc do neta jak wylacze NIS. Co ja mam zrobic ??

aha i jak wchodze w ustawienia nis to nie mam zakladki ustawienia zabezpieczen :frowning:

Co tak głośno

Asterisk

(lazikar) #5

Otwierasz główne okienko NIS. Tam masz Zapora Osobista. Klikasz >>wchodzisz w zakładkę Programy i dalej jak koledzy napisali. :smiley:

(Marcel18) #6

NIS / Zapora osobista / Programy / Mikrosoft Internet Explorer / Ustaw na "zezwalaj wszystkim" / OK :o

(Piotrekjunior) #7

Zrobilem to ale nadal nie moge wejsc do neta. Niewytzrymalem i usunalem ten program.

(lazikar) #8

Niemożliwe. A właczyłeś i wyłączyłeś IE po przestawieniu na zezwalaj. Program jest dobry tylko trzeba patrzeć co się klika. :smiley:

(Piotrekjunior) #9

Robilem tak o to wiele razy i nic :frowning: :frowning: :frowning:

(boczi) #10

Usunąłeś IE czy NIS :smiley:

Musi działać. Może restart po tej czynności, poszukaj innych aplikacji pochodzących, związanych z IE, to nie wina NIS ;]

(Piotrekjunior) #11

Usunalem NIS. Robilem restarty. Szukalem. I NIC :frowning: Jeszcze raz jutro sprobuje bo dzisaj juz nie mam NERWOW :frowning:

(Damian) #12

No jak usunąłeś NIS'a to nei będzie czego próbować. Po ponownej instalacji problemu nie będzie. Tylko przypadkiem nie ponów błędu :slight_smile:

(Piotrekjunior) #13

3 razy instalowalem od nowa i za kazdym razme bylo to samo !!

!

Asterisk

(Damian) #14

Zaiste,ciekawe :expressionless:

A wpisy z rejestru czyściłeś?

(Piotrekjunior) #15

Nie. Mam jeszcze Antiyira Nortona i nie wiem ktore sa do Security a ktore do AntyVira

(lazikar) #16

Kolego NIS to pakiet masz w nim Firewalla i antyvirusa razem.

Wejdz w te opcje co poprzednio masz tam skanowanie programów przejdz to po skanowaniu znajdz wszystkie wpisy dotyczące IE oraz te które znasz i potwierdz. :smiley: