Norton Internet Security 2005 pl

Witam :smiley:

Co możecie powiedziec mi na temat tego programu…? Uzywam go od jakiegoś czasu i chciałabym przeczytać kilka opini na jego tamat… :slight_smile:

Pozdrawiam i dziekuje… :slight_smile:

NIS do aplikacja mająca wiele modułów ochronnych. Z racji tego, że program jest zasobożerny, zalecany jest raczej tylko posiadaczom mocniejszych PC’tów. Norton Antivirus jest skutecznym programem wykrywającym prawie wszystkie sieciowe wirusy. Aktualizacje można pobierać prawie codziennie.

Ma także bardzo skutecznego i zaawansowanego firewalla.

Oraz inne drobne udogodnienia.

dla mnie bardzo dobry

skuteczny

choc,niesamowicie ingerujacy w system :slight_smile:

generalnie wart polecenia—tylko uwazaj w momencie,kiedy bedziesz chciala go odinstalowac , przygotuj sie na wielką operację,bardzo trudno go usunac.Ale jesli nie bedziesz go zmieniac na inny antywir to jest superr :slight_smile:

norton IS to jak dla mnie jest najlepszym pakietem ochronnym, firewall jest skuteczny lecz mozna zasinatalowac cos dodatkowego cos w stylu WinPatrol ktory pokazuje co jest zaplanowane itp. mozna go sciaganc na voratlu, co do antyvira to jest spox ale czasami lubi nie znajdowac trojanow wiec dlatego warto przynajmniej raz w tygodniu przeskanowac jakims skanerem online np panda, mks, bitdefnderem itp. ja osobiscie jestem zadowolony z tego pakietu, poprzednie wersje przepuszczały m.in trojana NetSpy przez ktorego formatowałem dysk kilka razy. ja mam osobiscie najwieksze zaufanie do produktów Symanteca, tylko jestem ciekaw kiedy wyjdzie Norton AnitSpyware, z miła checia bym se go zainsatlował

Dołacze sie do wypowiedzi Boczego i powiem ze miałem wersje 2004 na komputerze i faktycznie jest strasznie łakomy na Ram posiadam P4 2,4 i komp normalnie tak zamulił sie ze nie wiem, firawall nie jest za bardzo dobry juz duzo lepsze sa te darmowe oferowane nawet na Vortalu Dobreprogramy to moja sugestia