Norton Internet Security czy Norton Personal Firewall + Nod

Może nie za bardzo dokładnie, ale teraz postaram się to naprawić:

Więc zanim wydamy negatywną opinię poczekajmy na testy z tą właśnie wersją i z bardziej wiarygodnych źródeł jak Komputer Świat (IMHO komputerowe przedszkole 8) )

A co wybierasz się z komputerem na ryby ?? 8) 8) 8)

Phishingiem, phishingiem :!: :!: :!:

To jest dział techniczny i dyskusja nad oceną zawartości

merytorycznej czasopisma KŚ jest zbędne.

Jako OT-y ===::> Śmietnik

Szczeże przy takim Komputerze niepolecam Nortona wiem mialem go na sprzecie 256 DDR intel celeron 2.93 i zjadał mi 60% zasobów komputera. Jedno co moge polecić to Zone alarm FireWall bardzo dobry rozbuduwany program (**************************)

hmmm jeśli koniecznie chcesz bezpłatny to najlepszy w swoim rodzaju jest Kerio który bardzo dobrze chroni nasz komputer przed atakami. Jeśli jednak chciałbys jakis kombajn to polecam System Mechanic Pro to jest zestaw programu za pomoca którego czyscimy rejestry mamy dostep pełen dostep do rejestrow mozemy wywalac programy ze startup za pomoca rejestrow, ma on mozliwosc wywalanie samemu zbednych programów ze startup ma zintegrowanego Kasperskyego antyvira i kasperskyego antyhackera. Sam go używam i jestem bardzo zadowolony. Jednak ten program system mechanic jest to wersja 30 dniowa, niepolecam krakowac RIA was wykryje poneiwaz ten program mam prywatna ochrone RIA, wiem cos na ten temat poneiwaz mieszkam w usa) jeśli sie spodoba to można go kupic kosztuje 70$. :stuck_out_tongue:

ja jestem za NIS2005… uzywam go od lutego i jest on bardzo dobry wedlug mnie… nie wiem jak inne firewalle ale on ma to dobre, ze jak jakis progs chce polaczyc sie z internetem to NIS pyta sie co robic… ten pakiet jest po prostu bardzo dobry (ale drogi bodajze 389zl niepamietam za ile qpilem)

Na zwykły komputer domowy wystarczy Kerio i avast - darmowe i skuteczne.

Do bardziej zaawansowanych rozwiazań zamiast Kerio polecam Agnitum Outpost - wg mnie najlepsza zapora dla Windows. :slight_smile:

omg za co ostrzezenia łamagi :expressionless: :expressionless:

Złączono Posta : 19.10.2005 (Sro) 16:36

aha to wyobraz sobie ze w stanach kupując zone alarm drugi klucz dostajesz za darmo dla przyjaciela :expressionless: a tak sie składa ze niemam komu dać ale oki wypierdalam z tego forum… (poto to robią aby promować swoją firme itp lol)

czyzby brak kultury do moderatora ??

czytałes regulamin ?

nie propaguje się tu piractwa, czy wulgaryzmu :

:x

Wszystkie wątpliwości należy wyjaśniać z wystawiającym

ostrzeżenie, o czym doskonale wiesz, przeczytawszy

regulamin przed rejestracją.

Twoje szczęście, że oba posty zostały złączone - dostałbyś

więcej ostrzeżeń…

Dla ochłonięcia po tym “wejściu smoka na forum” - zakaz pisania

Kontakt - Tlen