Norton, nod i email!

witam!! kiedyś już napomknałem coś w tym temacie ale teraz chciałbym dowiedzieć się czegoś dokładniej!!

mianowicie przez kilka dni ostatnich korzystałem z noda32; jest napewno szybszy od nortona ale chodzi mi o emaile w kliencie poczty w operze!! otóż gdy przychodziła jakaś wiadomość to pod treścią tej wiadomości widniał napis: wiadomość została sprawdzona przez system antywirusowy nod32!! czyli że nod sprawdził maila w poszukiwaniu wirusów!! jednak nod to tylko demo więc już się nieaktualizuje i wróciłem do nortona 2004!! i zauważyłem że w przychodzącej poczcie nie ma żadnego komunikatu o skanowaniu wiadomości!!

pytanie brzmi: czy norton i opera wymagają jakichś specjalnych zaklęć aby norton sprawdzał maile tak jak nod!! w opcjach antywira włączone jest skanowanie poczty!!

ale się rozpisałem!! :smiley:

Używasz klienta poczty przez Operę?

przeczytałeś wogóle co napisałem?? :roll:

Sorry, wszystko z pośpiechu :smiley:

Zdaje się, że Norton nie współpracuje z Operą. :?

cholera!! :evil:

może jeszcze jakieś propozycje??

Gdzie tu sens i logika ??

OT :arrow: kosz

nie wiem jak jest w nortonie ale np panda platinum nie informuje w wiadomości o jej sprawdzeniu, dopiero gdy wykryje wirusa albo uzna że wiadomość jest podejrzana i poddaje ją kwarantannie pojawia sie komunikat.Może podobnie jest z nortonem i klientem opery.Pozdrawiam