Norton Speed Disk

(system) #1

Czy istnieje taka mozliwosc majac na plycie Norton System Works, zainstalowanie tylko i wylacznie Norton Speed Disk :?:

Wiem ze ten program wchodzi w sklad calego Nortona System Worksa :slight_smile: i mozna podczas instalacji wybrac to co chce sie, zeby bylo zainstalowane. A mi zalezy na tym zebym nie mosial instalowac tego calego pakietu z odznaczonymi i nieaktywnymi funkcjami by miec Speed Diska.

Czy jest taka mozliwosc :?:

(Petro20) #2

Ja posiadam NSW 2005 i jest u mnie taka mo偶liwo艣膰. Podczas instalacji zaznaczasz tylko Norton Utilities i obok jest przycisk Customize NU i wybierasz co chcesz zainstalowa膰.

(lazikar) #3

A w ten spos贸b interfejs b臋dzie mia艂. :?

(system) #4

O dok艂膮dnie mi o to chodzi co napisa艂 Lazikar. Tego interfejsu nie chce mie膰 tylko chce mie膰 tak jakby Spped Disk byl sprzedawany osobno!! Czy to wog贸le da sie tak zrobic jak chce :?:

(Petro20) #5

No to nie wiem czy wog贸le jest taka mo偶liwo艣膰 w NSW 偶eby nie mie膰 tego interfejsu. Spr贸buj przeszuka膰 p艂ytke instalacyjn膮. Mo偶e b臋dzie tam plik instalacyjny .exe ze Speed Dyskiem :slight_smile:

(system) #6

Patro moze ci sie uda bo ja szuka艂em, ale :frowning:

(Petro20) #7

Mnie te偶 si臋 nie uda艂o :? Chyba Ci pozostaje pogodzi膰 si臋 z tym interfejsem albo kupi膰 w sklepie pakiet Norton Utilities :? Chyba, 偶e kto艣 ma na to spos贸b 8)

(system) #8

A jest taki pakiet w sprzedazy :?:

(Damian) #9

Samego utilitesa nie kupisz.

(system) #10

Tak tez myslalem, wiec pozostaje tylko pogodzi膰 si臋z interfejsem co :?:

(lazikar) #11

Dok艂adnie tak. :wink:

(system) #12

:frowning: :frowning: Szkoda!!

(Petro20) #13

Jest Norton Utilities w sklepach (sam widzia艂em w Media Markt) zobacz TU lub TU dla Macintosh. Tylko cena jest brzydka :?

(system) #14

A jednak jest!! No ale i tak jakbym zakupi艂 to i tak mialbym zbedny interfejs bo ja chce miej jedynie Speed Diska

(Petro20) #15

hiroaq, a moge wiedzie膰 czemu Ci tak przeszkadza interfejs :?: Pytam z czystej ciekawo艣ci :slight_smile:

(system) #16

Ciekawo艣膰 to pierwszy stopie艅 po piek艂a :stuck_out_tongue: A wiesz poprostu nie lubie tego zbednego interfejsu. Chcialbym miec jedynie tylko ten programik!! To jest moja odpowied藕 :slight_smile:

(Petro20) #17

Aha, czyli tylko wzgl臋dy estetyczne :smiley: Spr贸buj poszuka膰 w necie samego speed dyska i zainstalowa膰(chcia偶 nie wiem czy to legalne).

(system) #18

Nie ma

(Petro20) #19

No to trzeba si臋 pogodzi膰 z interfejsem, bo ja ju偶 innego wyj艣cia nie widze. Chyba, 偶e kto艣 ma jaki艣 inny pomys艂.