Norton system works 2004>>> warto korzystać?

WITAM!! PISALEM JUŻ KIEDYŚ O NSW2004 Z WXP ALE TERAZ CHCIAŁBYM TYLKO DOWIEDZIEĆ SIĘ CZY WARTO Z NIEGO KORZYSTAĆ !!

Nie krzycz tu nie są ludzie głusi wyłącz Capslocka jak piszesz

Program ma duzo narzędzi diagnostycznych i mozna za pomocą niego usać problemy w systemie ale nie umiejetne wykorzystanie moze też stworzyć niespodziewane awarie :wink: :wink:

co do nortona to jestem mało zaawansowanym użytkownikiem! proszę zatem o podanie czego unikać a z czego korzystać !!

Jeżeli już zdecydowaliśmy się na zakup Norton SystemWorks 2004, myślę że będzie to tylko procentowało. Co prawda SystemWorks, jak każdy program ze “stajni” Symantec’a zabiera trochę zasobów systemowych, ale jest to bardzo funkcjonalny i przydatny pakiet. Jak zapewne zdążyłeś już zauważyć, program charakteryzuje się bardzo miłym interfejsem. W pakiecie mamy nieprzecięty program antywirusowy, ale o jego funkcjonalności tutaj mówić nie będę. Pytałeś o funkcje jakich należy używać i takie których powinieneś się wystrzegać. Myślę, że tych drugich w NSW 2004 nie ma. Ale po kolei!

-> Pierwszą zakładką jest “One Button Checkup” - służy do szybkiego skanowania całego NSW w poszukiwaniu błedów w samym programie, ale i także w systemie Windows. Jeśli nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem, ta funkcja może Ci się przydać, aczkolwiek radziłbym zagłębienie się głębiej w opcje całego pakietu, co zaprocentuję lepszym jego wykorzystaniem.

-> Kolejną zakładka to Norton Utilities - bardzo przydatna, głównie w celu usprawnienia systemu. W jej wnetrzu znajduje się Speed Disk - świetny defragmentator (sam tylko jego używam) oraz te ważniejsze a więc UnErase Wizard - tzw. drugi kosz, przydatny gdy usuniesz np. jakiś ważny dokument, Disk Doctor do sprawdzania powierzchni dysku i WinDoctor do usuwania niezgodności w windowsowskim rejestrze (bardzo przydatna).

-> Norton CleanSweep a w nim głównie Fast&Safe Claenup do sprawnego usuwania “śmieci” internetowych.

-> Narzędzia internetowe ze swoim QuickClean’em - również usuwa pozostałości po buszowaniu w sieci.

I to byłoby właściewie wszystko z najważniejszych funkcji NSW 2004. Oczywiście pakiet ten ma nieograniczenie wiele możliwości, ale te o których Ci napisałem , powinny Ciebie szczególnie zainteresować. Osobiście odradzam instalowania menadżera haseł, jeżeli nie masz zamiaru go używać, gdyż u mnie się nie sprawdził, a zajmował tylko pamięć RAM.

Podsumowując, Norton SystemWorks 2004 to bardzo dobre narzędzie, warte swej ceny, szczególnie teraz, podczas trwającej do 5 września wakacyjnej promocji Symantec’a.

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

wielkie dzięki! tak samo wielkie jak Twoja odpowiedź !!