Norton System Works 2005

(Lukasz) #1

Tak jak w temacie....do czego on słuzy???

(pysiu) #2

Najnowsza wersja pakietu doskonałych programów firmy Symantec służących do zapewnienie optymalnej pracy komputera Norton SystemWorks. Zawiera jeden z najpopularniejszych programów antywirusowych, Norton AntiVirus, który chroni komputer przed wirusami, uznany pakiet narzędzi Norton Utilities optymalizuje wydajność komputera i rozwiązuje problemy, CheckIt Diagnostics umożliwia gruntowne przetestowanie sprzętu, System Optimizer poprawia zarządzanie i ułatwia optymalizację ustawieniami systemowymi, a program GoBack umożliwia szybkie i latwe przywrócenie poprawnej konfiguracji po awarii.

(Lukasz) #3

Czyli jednym słowem,opłaca się,to kupic???

(lazikar) #4

Zawiera: Norton AntiVirus, Norton Utilities, Norton Password Manager, Norton GoBack Personal Edition, Norton CleanSweep, Norton Ghost, Narzędzia internetowe.

Jest to pakiet programów.

http://www.xnet.pl/symantec/systemworks_pro.html

(Musg) #5

musisz zwrocic uwage na wymagania sprzetowe,bo to jest wielki kombajn

(Lukasz) #6

Już sprawdzałem,wszystko bedzie ok-działac

(lazikar) #7

Więc w czym problem.

Jak dla mnie to zbedne opprogramowanie, ale z tego co wiem to skuteczne. Szczególnie Ghost. :lol:

Kupuj dla Duszka

(Lukasz) #8

Dlaczego zbedne oprogramowanie???

(lazikar) #9

Bo szkoda mi pieniedzy na taki pakiet. Radze sobie bez tego. Jedyne ci to Ghost mnie interesuje.

(Lukasz) #10

No tak masz racje to kosztuje 429zł Więc szkoda kasy na to....chyba że sobie uzbieram i sobie kupie :smiley:

(szop pracz) #11

Spamer do domowego użytku? Daj sobie spokój. Poradzisz bez tego. Za tę kasę to ja bym wiedział co mam dokupić do kompa.

(Lukasz) #12

Np. dysk twardy?? He he masz racje..... :lol: lepiej już kupic oryginalnego antywirusa :lol:

(lazikar) #13

To wcale nie było śmieszne. :frowning: