Norton System Works 2005

Tak jak w temacie…do czego on słuzy???

Najnowsza wersja pakietu doskonałych programów firmy Symantec służących do zapewnienie optymalnej pracy komputera Norton SystemWorks. Zawiera jeden z najpopularniejszych programów antywirusowych, Norton AntiVirus, który chroni komputer przed wirusami, uznany pakiet narzędzi Norton Utilities optymalizuje wydajność komputera i rozwiązuje problemy, CheckIt Diagnostics umożliwia gruntowne przetestowanie sprzętu, System Optimizer poprawia zarządzanie i ułatwia optymalizację ustawieniami systemowymi, a program GoBack umożliwia szybkie i latwe przywrócenie poprawnej konfiguracji po awarii.

Czyli jednym słowem,opłaca się,to kupic???

Zawiera: Norton AntiVirus, Norton Utilities, Norton Password Manager, Norton GoBack Personal Edition, Norton CleanSweep, Norton Ghost, Narzędzia internetowe.

Jest to pakiet programów.

http://www.xnet.pl/symantec/systemworks_pro.html

musisz zwrocic uwage na wymagania sprzetowe,bo to jest wielki kombajn

Już sprawdzałem,wszystko bedzie ok-działac

Więc w czym problem.

Jak dla mnie to zbedne opprogramowanie, ale z tego co wiem to skuteczne. Szczególnie Ghost. :lol:

Kupuj dla Duszka

Dlaczego zbedne oprogramowanie???

Bo szkoda mi pieniedzy na taki pakiet. Radze sobie bez tego. Jedyne ci to Ghost mnie interesuje.

No tak masz racje to kosztuje 429zł Więc szkoda kasy na to…chyba że sobie uzbieram i sobie kupie :smiley:

Spamer do domowego użytku? Daj sobie spokój. Poradzisz bez tego. Za tę kasę to ja bym wiedział co mam dokupić do kompa.

Np. dysk twardy?? He he masz racje… :lol: lepiej już kupic oryginalnego antywirusa :lol:

To wcale nie było śmieszne. :frowning: