Norton System Works 2006 error Aktualizacji Systemu Ochrony

Problem polega na tym, że Noron twierdzi że AKTUALIZACJA SYSTEMU OCHRONY jest nieaktualna i wymaga aktualizacji przez LiveUpdate, zrobiłem lajfapdejt i nie było żadnych nowych aktualizacji do pobrania, ze strony symanteca pobrałem inteligentnym updaterem dodatkowe pliki jakie przysługiwały do mojej wersji Nortona System Works Standart 2006 pl

definicje itp, restart kompa a w nortonie nadal “Zagrożony” Napraw teraz “aktualizacja ochrony…” a definicje wirusów mam aktualne,

Przed momentem wyskoczył też allert "OSTATNIA AKTUALIZACJA SYSTEMU OCHRONY NASTĄPIŁA 16.05.2007r. - Komputer zagrożony uruchom liveupdate :open_mouth:

… pomocy :?

Może jeszcze Symantec nie opublikował poprawki na jakiegoś robak, przed którym ostrzegał? :mrgreen:

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Sprawdzałem strone symanteca i rzeczywiscie nic nowego nie wydali, problem nadal pozostaje aktualny

Pascalekk - upewniłeś sie czy masz ustawioną aktualną datę w komputerze?

Tak data aktualna = 17 maj :smiley: - problem sam się rozwiązał, na stronie symanteca znalazłem plik do pobrania inteligentnym updaterem - pobrałem i juz jest komp status bezpieczny

Topic off :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile: