Norton vs. mks_vir

(Piotr Hamarnik) #1

no tutaj odpowiedz jest latwa.... bezapelacyjnie(wg mnie) norton... wole zaplacici duze pieniadze i miec nortona, niz rowniez zaplacici duzr pieniadze i miec mks'a

(Adarek) #2

no tutaj odpowiedz nie jest łatwa...Każdy będzie chwalił sie tym co teraz ma.

Kiedyś norton nie wykrył mi kilka robaków i strasznie zamulał kompa, dopiero MKs dał rady i tak zostało.

(Alucard41) #3

Dokładnie , jeśli możesz sprawdz to sam .Skorzystaj również z innych znanych marek, w celu wybrania najlepszego dla ciebie .

(system) #4

Oba są bardzo dobre... Co tu dużo mówić...

PS. Czego poszukujesz :?:

(lazikar) #5

Faktycznie oba są dobre. Musisz sam potestować i zobaczyć który ci odpowiada. :smiley:

(FXJ) #6

Norton - najlepsza wykrywalność (elita na rynku).

Kks_Vir - dużo szybszy i dużo słabszy.

WYBUR NALEŻY DO ciebie :lol:

(Krzysiek21) #7

Tzn,w jaki sposób ma potestować,isc do sklepu i wykupic kazdy.........?? :lol:

Trochę to bezsensu,no chyba ze jest dosc bogaty a w sklepie przyjmuja zwroty.... :lol:

(lazikar) #8

Pomyśl zanim coś napiszesz!!

Norton Antyvirus 2004 http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=543

Mks http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=74

Zatkało? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Adarek) #9

Są wersje działąjące zdaje się 30 dni -Norton

MKs -demo

(Krzysiek21) #10

Ale demo to okrojona wersja i nie wszystko działa wiec według mnie to jest takie testowanie na "pół gwizdka".... :?

(lazikar) #11

Pewno nie raczyłeś nawet sprawdzić co kryje się pod linkami tylko piszesz co ci ślina na język przyniesie. :?

(Adarek) #12

Dodam do tego jeszcze że warto poczytać komentarze do tych anty wirów :smiley:

(Trebron) #13

Jeśli ktoś pisze, że Norton ma lepszą wykrywalność, to jest w błędzie. :frowning:

Zerknijcie sobie do pisma PC World Komputer 3\2004 (str.122\123)

Wykrywalność Virusów:

Norton - 93,04%

Mks_vir - 97,64%

Obciążenie kompa:

Norton - 57,30%

Mks_vir - 13,63%

Nie dość, że Norton ma słabszą wykrywalność, to jeszcze bardziej zmula kompa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(pysiu) #14

ja tam zadowolony jestem z Nortona 2004 :stuck_out_tongue:

(system) #15

Ja też mam Nortona 2004 i nie odczuwam żadnego spolwonienia systemu :stuck_out_tongue:

(boczi) #16

Bo masz dobrego kompa :smiley:

(GP1600) #17

No właśnie. Ja bym wybrał Mks jak nie masz za dobrego kompa. Mi Norton bardzo spowalniał prace kompa :frowning: . Ale od kąd używam Pandy nie mam już żadnych problemów. :slight_smile:

(Krzysiek21) #18

Nie pisał bym gdybym nie wiedział a takich programów demo okrojonych wytestowałem tyle juz ze szok. :stuck_out_tongue:

(Jblack) #19

uzywaj antivir jest darmowy i co 7 dni uaktualniany znajdziesz go http://www.chip.de w szukaj wpisz antivir personal edition

(Jr14) #20

No racja Norton zwalnia ostro kompa - coraz nowsze i coraz bardziej zmulają. Mks_vira jeszcze nie testowałem, ale jest podobno lipny. Nie wiem jak tam nowa Panda, ale w teście zajęła pierwsze miejsce.

Ja mam Nortona 2003 i jak narazie jest spox.