Norton WinDoctor i problem z drukarka

Prosze o info co moge zrobic jesli chodzi o moja nieszczesna drukarke HP,zrobilam screen z Norton WinDoctor.

windr1jt.th.jpg

Zreinstaluj sterowniki do drukarki.

A skad mam je wziac?Instaluje juz te przekleta drukarke od miesiecy i ciagle cos jest nie tak.Mam plytke instalacyjna drukarki(hp psc 1315 all-in-one,urzadzenie wielofunkcyjne)i wszystko instaluje sie z plyty.Ze str HP nie da sie nic sciagnac,zreszta pisza tam,ze jesli plyta jest w wersji tej,ktora mam to jest ok i ma najnowsze stery.Drukarka jeszcze na gwarancji,do grudnia.Napisalam juz multum postow i nie dostalam konkretnej odpowiedzi wiec mecze sie sama z tym problemem.Na str HP jest to samo oprogramowanie,ktore mam na plytce.Juz nie mam sily,prosze niech mi ktos pomoze! :frowning:

Oczywiście odinstalowujesz poprzednie sterowniki najpierw?

Sterowniki

Bezpośredni

Dzieki za namiary!!!Nie znalazlam tego choc siedze non stop i szukam…Jak mam same stery odinstalowac?Wysylam screen z menedzera urzadzen,kiedys aktualizowalam tam sterownik do Kontrolera Uniwersalnej magistrali szeregowej(bo go nie bylo)i teraz w jego miejsce pojawil sie" Rozszerzony kontroler hosta do USB VIA" a co za tym idzie wiecej wpisow nalezacych do drukarki i nie wiem skad teraz odinstalowac ten sterownik z HP?

sterowniki0yv.th.jpg

P.S.Czy tu jest dobrze?Sterownik ma 364.6 MB?-tyle sciagam z linku podanego wyzej.

Cześć Jagodka! Instalowałem to urządzenie w lipcu u koleżanki. Ma laptopa - winXP i neostradę. Neo odłączyłem i instalację przeprowadzałem w kolejności instalacji automatycznej z płyty. Działa do dzisjaj bez żadnych problemów. Sam posiadam hp 656 i zdarza się że coś się dzieje ze sterami. Odinstalowuje i ponownie wgrywam postępując zgodnie z komunikatami które wyświetlają się na ekranie. Ani przy pierwszej ani przy drugiej nie miałem żadnego komunikatu w WinDoktor. Nie przeprowadzałem żadnych aktualizacj, funkcjonują one na sterownikach dostarczonych na orginalnych płytach. Wydaje mi się że aktualizacj są zbyteczne.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości przy instalacji.

Instaluje z plytki i na koniec mam …gratulacje,wiec wszystko jest chyba ok.Nie chce drukowac,niestety,tylko udaje sie to ze stron www ale juz nic poza tym,wydruk testowy tez nie wychodzi,jest ale z zamazanym tekstem,z poziomu aplikacji drukuje jakas gruszke.Wyrownanie pojemnikow z tuszem tez nie wychodzi bo mam info,ze zly wydruk w skanerze a przeciez go drukuje…?Zastanawiam sie czy problemem moze byc tusz w zamiennikach?Juz chyba sie zrujnuje i kupie oryginaly,a to prawie polowa ceny urzadzenia. :roll: