Norton - zapora - problem z polaczeniami przychodzacymi

(Mc Cubeo) #1

Witam. Mam problem.

W skrócie, mam grę Chrome:Specforce i nie mogę otrzymać listy serwerów w grze, bo Moj Norton AntiVirus 2008 blokuje Mi te połączenia, przez swoje ustawienia w Regułach

Dziwne, przecież ustawiłem Zezwalaj na wszystko co możliwe, łącznie z przyznaniem tej grze dostępu przez wszystkie protokoły [TCP, UDP, ICMP i pozostałe kombinacje wymienionych]

Nic nie pomaga, wyłączałem nawet wszelka ochronę Nortona , ale i tak to nic nie dało :-/ Przyznanie zakresu adresu tez nie działa.

Co z tym zrobić ?

Zapora Visty jest wyłączona, Defender tez. Wcześniej miałem problem, gdy usunąłem antywirusa by grac w grę , to nie wiem skąd blokował Mi go Comodo Firewall Pro ! Który był pokazany w zaporze jako aktywny, a przecież wywaliłem go dawno temu. Usunąłem go poprzez zatrzymanie Instrumentacji zarządzania Windows i wywalenie zawartości folderu Repository.

Ok, ale nadal Norton [???] blokuje Mi połączenia przychodzące od serwerów Chrome

Nie pamiętam, ale kiedyś już miałem ten problem i sam [???] się naprawił. Shit

Ma ktoś na to rade ? Na pewno to nie jest sprawka wirusów itp., coś jest nie tak z konfiguracja zapory.

Help :-/