Notatnik elektroniczny-pomoc

[odrazu na wstepie, sory jesl to nie jest dobry dzial bo to moze nie bezposrednio komuter ale cos troche prostrzego ;)]. Niedawno zaczolem studia na Awfie i na wykladach niechce mi sie pisac notatek , pisze szybko na klawiaturze wiec wolal bym wprowadzac w postaci elektronicznej. Wszyscy powiedza kup se laptop , ale niechce laptopa bo jest zbyt drogi i moga mi go ukrasc. Znacie moze jakies notatniki elektroniczne kiedys cos takiego bylo Casio produkowalo, szukalem w googlach ale nic ciekawego nieznalazlem (po za jakims amerykanskim szmelcem za 220 dolerow ;o) , i starym notatnikiem casio na allegro (sam mam taki ;p) ale to jest za maly , chodzi o to zeby byla srednia kawiatura sredni ekranik.

Plamptop jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie :slight_smile:

Nowego lapa do notatek można już kupić za niewielkie pieniądze, a jak sięposzuka używanego to wcale. A co do tego że mogą Ci go ukraść to myślałem że spadnę z krzesła jak to przeczytałem - notatnika czy palmtopa nie mogą?? Przecież dużo trudniej zarąbać lapka niż coś tak małego jak palmtop.

Chociaż może najtańszym rozwiązaniem okazała by się jakaś nokia komunikator?? Np. TA