Notebook czy domowy komp

siemka mam kilka pytac otoz:

  1. chcialbym sie dowiedziec co bardzie oplaca sie kupic notebooka czy kompa domowego ? wspomne ze tego co teraz mam nie chce sprzedawac

  2. czy po jakism czasie jest mozliwosc np zmiany procesora dolozenia pamieci dysku lub grafy w notebooku

  3. jakbym kupowal notebooka to na co mam patrzec jakie takie najlepsze parametry zeby mial pozdro z gory dzieki za odp

To Twoja decyzja, zależy do czego chcesz go stosować, BTW komputer stacjonarny o takich samych parametrach co lapek jest o wiele tańszy od niego.

Jest ale musisz się liczyć z licznymi ograniczeniami, szczególnie jeśli chodzi o rozmiary i chłodzenie komponentów.

hmm raczej do neta i do gier choc zadko gram jest tylko kilka gier ktore lubie nio i do programow do niczego wiecej ale stacjonarnego nie zabiore nigdzie a z notebooka nawet w samochodzie moge korzystac;)

Przenosze >> Hardware

No to chyba wybór należy do ciebie. Jeśli zależy Ci żeby korzystać z kompa w samochodzie, kiblu i gdzie tam jeszcze chcesz no to kupuj ale musisz wiedzieć że to sprzęt mobilny. Każda część jest sporo droższa i nie zawsze tak wydajna jak w normalnym PC.

Post OT - kasacja