Notebook do 2000 zł


(Artur2203) #1

Witam

Chciałbym kupić nootebooka, dysponuje kwotą 2000 zł. Notebook będzie głownie mi służył do multimedi, internet, czasami jakas gra. Matryca nie za duza tj z 12'. Dobrze by było, żeby długo trzymał na baterii. Prosiłbym Was koledzy o porady. Pozdrawiam

Co ewentualnie myślicie o tym sprzęcie:

http://allegro.pl/asus-1215n-d525-4gb-3 ... 08150.html


(Łukasz14) #2

Ale Ty chcesz notebooka czy netbooka? Bo ten z linka to jest NETbook :wink:


(Laszjwrz) #3

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... 5MNKS.html

Ciekawa pozycja, ale akurat w tym sklepie o 100 zł przekracza Twój budżet. Musisz się zastanowić jak bardzo elastyczna ma być cena. Polecam zakupić laptopa z procesorem Core-i bo w tyn przedziale cenowym można już znaleźć. Musisz wiedzieć, że grafika w grach nie koniecznie będzie na wysokim poziomie - zależy w jakie gry chcesz grać. Gdyby nie sam fakt że o tym wspomniałeś, to poleciłbym Ci Intel GMA. I z tymi układami graficznymi zejdziesz poniżej 2000 zł bez zmiany procesora na słabszy.

Poszukaj sobie na stronie komputronika. Oferują oni bardzo wygodne filtry wyszukiwania więc pewnie coś znajdziesz, a później pokaż tu. Wskazane żebyś też porównał ceny z innymi sklepami.

Pozdrawiam!


(Artur2203) #4

Chcę coś takiego co podałem w linku:P czyli to jest netbook (nie wiedziałem). Nie chce standardowego laptopa z duzym ekranem, tylko małego mobilnego.

-- Dodane 21.11.2010 (N) 16:23 --

podpowie jakiś ekspert :D?