Notebook do 3000 zł

Witam. Mam zamiar kupić jakiegoś laptopa do 3000 zł (ewentualnie +200 zł). Komputer będzie używany zarówno do pisania prac i przeglądania internetu i poczty, jak i do obejrzenia od czasu do czasu jakiegoś filmu i zagrania w jakąś grę. Fajnie jak by komputer miał kamerę (ale to chyba każda już ma), sporo miejsca na dysku, dość wydajny procesor i przyzwoitą ilość RAM-u. Ficzery w postaci USB 3.0 itp. mile widziane choć nie wiem jak z ceną takiego sprzętu.

Pytanie czy potrzebujesz na zaraz bo ja dla przykładu czekam na notebooki z mobilnym SandyBridge. Przy tej cenie zdecydowanie sprzęt z Radkiem 5650 lub GF przynajmniej 330 ale zdecydowanie z możliwością przełączania się na grafikę zintegrowaną w procku. Co do RAM`u to przy WIN7 standardem stało się 4 GB. Wejdź na http://www.notebookcheck.pl/ możesz zapoznać się z testami jak i z opiniami użytkowników na forum.

Dobry jest Acer 5820TG - bateria bardzo długo trzyma, nowoczesny proc, dwie grafiki lub coś z Dellów 15R.

Hmm, ten acer jest bardzo ciekawy. Dell jednak chyba ciut gorszy, ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

Jeszcze takie pytanko - widzę że większość tych Acerów ma preinstalowany Windows - czy można jakoś ten system zwrócić czy coś abym dostał za niego zwrot pieniędzy?

http://www.ceneo.pl/8721245

Sony Vaio EB3S1E:

procesor i5

grafika ATI/AMD Radeon HD 5650

HDD 500GB

RAM: 4GB

OS: Windows 7 Home Premium

poza tym wygodna klawiatura (mam EB2S1E który ma tylko inny procesor), laptop jest cichy , touchpad chropowaty- większa precyzja ruchów myszy (lepiej się przewija strony np), głośniki głośne, brzmienie ok.

A jak z tym?

szanse są ale nie jest to łatwe…