Notebook HP pytanie o parametry

Witam

Mam pytanie czy ten sprzęt z adresu poniżej:

http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/ … v6615.aspx

Będzie nadawał się do nowszych gier? Niestety nie znam się za dobrze na laptopach stąd też moje pytanie. Z góry dziękuję za pomoc.

Powinien dać sobie radę z nowymi grami, choć nie wiem jakie są Twoje oczekiwania co do jakości wyświetlanych detali 8)

ogólnie tego kompa chce kupic moja koleżanka,ja mam swój dobry sprzęt w domu:) więc to pytanie bardziej w jej imieniu bo ona się na tym kompletnie nie zna,no a ja sam też na laptopach za bardzo się nie znam.No ,ale dzięki za odpowiedz :wink:

Do najnowszych gier nie będzie się nadawał ,najnowsze gry mają ogromne wymagania graficzne a laptopy w zasadzie w ogóle nie są przeznaczone do gier nawet starsze 2-3 letnie gry mogą laptopa szybko “załatwić” , oczywiście że istnieją laptopy do gier ale ich konstrukcja odnośnie chłodzenia jest troche bardziej rozbudowana i posiadają one więcej wiatraków i więcej “otworów” wentylacyjnych jak również specjalne i wydajne podstawki chłodzące takie lapki są bardzo drogie , w granicach min 7 tysiaków, na przdstawionym lapku gry nawet i te najnowsze oczywiście że będzie dało się zainstalować i nawet je uruchomić ale będą one działać do momętu nagrzania się podzespołów , tj. zwłaszcza karty graficznej jak i procesora , może to być około 10 min a może troche więcej po tym czasie gry zaczną się “tnąć” lub w ogóle się lapek wyłączy, “granie” na lapku szybko go “wykończy” dlatego że przegrzewająca się karta graficzna spowoduje podwyższenie temperatury wewnątrz lapka co poskutkuje podwyższoną temperaturą na pozostałe podzespoły (procesor, dysk twardy, pamięci a w szczególności układy zasilania które najmniej są odporne na wysoką temperature)

Laptopy nie są do grania. Laptopy są do pracy, multimediów, muzyki, netu itp … ale nie do gier. Za komfortową grę na laptopie trzeba słono płacić (patrz. Alienware).