Notebook Pavilion DV6105US

Witajcie, mam ze Stanow notebooka Pavilion dv6105us, wszyskto chodzilo ok. dopoki nie przeinstalowalem na XP Pro PL, po przeinstalowaniu nie moge zainstalowac dzwiekowki ani modemu, wyswietla komunikat ze nie znaleziono sprzetu do tego sterownika, steroniki sciagnalem ze strony hp do tego modelu, wyczytalem ze przez zainstalowaniem audio musze sciagnac “SoftPaq Number SP32646” i tu mam problem bo nigdzie nie moge znalezc SP32646. Moze ktos mial taki problem to prosze o pomoc.

poprawka - ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32646.exe

i moze bedziesz musial po instalacji tej poprawki recznie zainstalowac nie wiadome urzadzenie w zakladce - URZADZENIA SYSTEMOWE - poprostu daj aktualizuj sterownik i niech sam przeskanuje swoje zasobu systemowe i znajdzie ci taki cos STEROWNIKI MAGISTARALI MICROSOFT UAA DLA HIGH DEFINITION AUDIO i juz w czasie jego instalacji znajdzie sprzet H-D i bedziesz mogl zainstalowac sterowniki umnie na na pavilion 6108 czyli tez seria dv6000 bylo to audio i modem powodzenia

witam serdecznie

mam podobny problem jak moj poprzednk jednak z laptopel dv 6149 pobralem ten sterownik jakosci z http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-47284-1&lc=pl&cc=pl&dlc=pl&product=3308850&os=228〈=pl jednak wcale mi to nie pomoglo i dalej nie mam dzwieku. System nie znalazł go ;/