Notebook Toshiba Satellite L300 zawiesza się podczas pracy

(system) #1

Witam, problem mam z notebookiem, który od około 2 tygodni notorycznie się wiesza. Zawieszenie charakteryzuje sie tym, że najpierw zablokuje program w którym pracuje, obojęnie jaki ( czy to explorer, czy winamp, czy kalkulator), następnie zawiesza pulpit, a potem pasek start i na nic nie raguje prócz ruchu myszki. Charakterystyczne jest również, to że dioda dysku świeci się na stałe a dysk a ni nie drgnie. Dysk jest sprawny.

Pamięci są sprawne, tempereatura pracy w normie (również na wysokim obciążeniu).

Podejrzewam, że coś z płytą głowną się dzieje. Bo nic mi już innego nie pozostało.

(WooQash) #2

Jak zacznie się zacinać, albo po prostu miej otwarty gdzieś Menedżer Zadań, włącz / przyróć go jak zacznie się zacinać i zobacz zużycie prockai ramu, ja mam tak samo gdy skanuję kompa, to też powolutku się muli aż nic nie idzie zrobić.

(SilberPunkt) #3

Zrób recovery. Jak sytuacja się nie poprawi to do serwisu - jest pewnie na gwarancji, więc czemu z niej nie skorzystać?

A recovery zrób po to, by wyeliminować system - jak w serwisie zrobią recovery i będzie OK to mogą Cię obciążyć kosztami reinstalacji systemu operacyjnego.

:roll:

(system) #4

WooQash , to nie przez działające programy w tle.

SilberPunkt , zrobie dziś w nocy recovery tylko zabezpiecze dane i dam znać co się zmieniło