Notoryczne błędy przeglądarek i restarty systemu

Witam

Podczas użytkowania Firefoxa notorycznie, po kilka razy na dzień system wywalał błąd z możliwością wysłania raportu do M$. Przeinstalowałem jeszcze raz Firefoxa jedak nie było żadnej poprawy. Zainstalowałem Opere, ale jest to samo :?

38a975e59b7a6303.jpg

Oprócz tego kilka razy dziennie system nieoczekiwanie się restartuje, po czym po uruchomieniu systemu wyświetla się komunikat “system uzyskał sprawność po poważnym błędzie”

Jak pozbyć się tych problemów?

karolzet może to jest wina syfu? Wklej loga z HJT i SR. :slight_smile: :slight_smile:

Proponuje sprawdzić dysk w celu wyeliminowania błędów powstałych w wyniku zapisu, po tym proponuje dokonać defragmentacji.

Pozdrawiam :smiley:

nie sądze żeby defragmentacja pomogła

Przeskanuj ten plik na stronie http://virusscan.jotti.org/ i podaj wynik.

Poza tą jedną wątpliwością logi są czyste :slight_smile:

Zdejmij reset na rzecz BSOD w Panelu sterowania > System > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie > odptaszyć Automatycznie uruchom ponownie. Po tym spiszesz dane z BSODa (kod błędu z nazwą pliku pod spodem) i wrzuć te dane tutaj.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Nic nie wykryło, poza tym ten plik jest opatrzony taką samą ikonką jak oprogramowanie mojego odtwarzacza mp3.

W podglądzie zdarzeń jest pełno błędów.

b3d1bd095cad0c01m.jpg

Wklej właściwości błędów “System Error”, sprawdź też “Application Error” w zakładce “Aplikacje” :slight_smile: