Notoryczne błędy przeglądarek i restarty systemu

(system) #1

Witam

Podczas użytkowania Firefoxa notorycznie, po kilka razy na dzień system wywalał błąd z możliwością wysłania raportu do M$. Przeinstalowałem jeszcze raz Firefoxa jedak nie było żadnej poprawy. Zainstalowałem Opere, ale jest to samo :?

38a975e59b7a6303.jpg

Oprócz tego kilka razy dziennie system nieoczekiwanie się restartuje, po czym po uruchomieniu systemu wyświetla się komunikat "system uzyskał sprawność po poważnym błędzie"

Jak pozbyć się tych problemów?

(Krzychuu) #2

karolzet może to jest wina syfu? Wklej loga z HJT i SR. :slight_smile: :slight_smile:

(system) #3

(Ideolog) #4

Proponuje sprawdzić dysk w celu wyeliminowania błędów powstałych w wyniku zapisu, po tym proponuje dokonać defragmentacji.

Pozdrawiam :smiley:

(system) #5

nie sądze żeby defragmentacja pomogła

(Joan Sunshine) #6

Przeskanuj ten plik na stronie http://virusscan.jotti.org/ i podaj wynik.

Poza tą jedną wątpliwością logi są czyste :slight_smile:

Zdejmij reset na rzecz BSOD w Panelu sterowania > System > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie > odptaszyć Automatycznie uruchom ponownie. Po tym spiszesz dane z BSODa (kod błędu z nazwą pliku pod spodem) i wrzuć te dane tutaj.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

(system) #7

Nic nie wykryło, poza tym ten plik jest opatrzony taką samą ikonką jak oprogramowanie mojego odtwarzacza mp3.

W podglądzie zdarzeń jest pełno błędów.

b3d1bd095cad0c01m.jpg

(Joan Sunshine) #8

Wklej właściwości błędów "System Error", sprawdź też "Application Error" w zakładce "Aplikacje" :slight_smile:

(system) #9