Notoryczne zawieszki, związane z siecią bezprze.?

Witam,

mam problem zainstalowałem wczoraj livbeoxa(wiem co o tym myślicie- ale to nie był mój wybór :mrgreen: :lol: ) . Problem polega na tym, że coś o nazwie Acronis Scheduler2 powoduje zawieszanie kompa ( zamrożony obraz , nic nie reaguje) - w dzienniku zdarzeń pojawia się taki komunikat :

Nie można uruchomić usługi Acronis Scheduler2 Service z powodu następującego błędu: 

System nie może odnaleźć określonej ścieżki.

czasem też pojawią się równocześnie komunikat :

Nie można uruchomić usługi General Purpose USB Driver (adildr.sys) z powodu następującego błędu: 

Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.

próbowałem też odinstalować główny koncentrator USB w menadżer urządzeń. Dodam jeszcze , że łączę się z livboxem za pomocą adaptera WI-FI .

Złączono Posta : 19.04.2007 (Czw) 9:54

dodam jeszcze, że juz z 20 razy próbowałem przeinstalować sterowniki - problem jednak nie znika

A masz jeszcze Acronis True Image? Bo wychodzi na to, że się jakoś żre, albo wadzą pozostałości. Zobacz > http://www.pcformat.pl/forum/showthread.php?tid=17338 to jest wina sterów od modemu niestety

uhm, no zobaczymy jak teraz bedzie się komp zachowywał. Zmodyfikowałem to co trzeba:) na razie nie dziękuję :smiley:

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 14:27

no nie niestety- teraz to juz kompletnie głupieje :confused: :frowning: w podglądzie nie ma już tych komunikatów, natomiast jest tylko OSTRZEŻENIE

Protokół TCP/IP osiągnął limit zabezpieczeń ustalony dla liczby równoczesnych prób połączeń TCP.

komp wiesza się z taką częstotliwością , że nie moge nawet zdarzyć cokolwiek przeczytać o tym błędzie- nawet nie wiem czy poprzednie wykluczyłem …

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 14:28

co do tego programu : Acronis True Image, to w ogóle nie przypominam sobie , żebym coś takiego instalował:/