Nowa grafika do max 500zł

Mój 9600Gt się spalił i poszedł na gwaracji do serwisu. I jakby nie naprawili usterki w ramach gwary, już chcialem się spytać jaką grafikę byście polecali do max 500zł. Karta musi być lepsza od mojego Geforce i najlepiej, żeby to był Radeon. Oferty najlepiej ze sklepów tj. komputronik, Vobis.

Za tą cenę to chyba tylko 5750 albo 4850. Wydajnościowo podobne z czego 5750 ma obsługę directX 11. Chyba że dopłacisz 100 zł i weźmiesz 4870 które wydaje mi się jest lepsze od powyższych. Takie przynajmniej moje zdanie nie jestem specem itp itd. więc ktoś inny niech też się wypowie.

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat … s_id=17735

Polecam to samo co AdalBert

GTX 250 to jest to samo co 9800gtx+

Powiedzialbym duzo na jego temat, jest najlepsza mozliwa opcja w Twoim wypadku, i jest lepszy od wspomnianych radkow pod kazdym wzgledem, ale jak znam zycie zaraz zleca sie fanboye czerwonych i mnie zjedza.

Czy nie lepiej dopłacić 60zł do wersji 1GB?

Coś jeszcze?

1GB tylko czasami przydaje się przy wysokich rozdzielczościach na niektórych grach, gdzie poziom detali ustawiony jest wysoko. Niestety w takich przypadkach wydajność procesora graficznego w GTS250 jest za niska, by pociągnąć takie ustawienia, a po obniżeniu ustawień 1GB przestaje się przydawać. Lepiej oszczędzić te 60zł…

Aha, Dzięki. A co Radków?

HD4850/HD4770 (niższa wydajność w tej samej cenie) bądź HD5750 (porównywalna wydajność, ale jednak droższa).

Dobra już wiem, Jabky co biore GTSa :wink:

Dodane mniej niż minutę temu

Wielkie dzielki za pomoc