Nowa grafika,zasilacz i ram, jakie?

Mam płytę Kobian P4X400 NDSX ,procek celoron 1.7Ghz, Geforce MX440 64mb(AGP x8), 256mb ramu ddr i zasilacz 300W (niefirmowy). Komputer służy tylko do grania ( :slight_smile: ) więc chciałbym wymienić grafikę, ram i “chyba” zasilacz na trochę mocniejszy. Mam do wydania ok.350-370zł może trochę więcej… Co doradzicie? Płyta wytrzyma lepszą kartę graficzną? (koledze się spaliła,płyta główna).Myślałem o Geforce 7300Gt (chyba nie stać mnie na coś lepszego…), 512ramu (może 1gb?), i zasilaczu 350W (jakim?)

Doradźcie coś… no i żeby się w cenie zmieściło oczywiście… :slight_smile:

możesz kupić 1GB GoodRam 400MHz PC3200 (~150zł)

Palit GeForce 7300GT 256mb GDDR3 (200zł)

Fortron 350W MDN®/-HLN za 50zł z allegro

troszkę będziesz musiał dołożyć.

350-370zł <- za te cene nie dostaniesz nawet porzadnej grafiki do gier, nie lepiej kupic cos uzywanego skoro niemasz za wielkich funduszy?

Przy Celeronie 1.7 to raczej sobie nie pograsz… nawet gdy zmienisz grafike. No chyba że w bardzo stare gry.

Mam takiego samego… :smiley:

tylko wymieniłem-

radeon 9550 128mb

512mb ram

forton 300w to jego upgrade

wiem, to nie mój komp, ja mam lepszy :slight_smile: wszystko ma być nowe…

o takim czymś myślałem, a może coś z Radeona?

Taki ciemny, aż nie jestem. Na Geforce MX440 64mb odpaliłem gta san andreas, zacina się na 2 sek co ok.4 min. , a sam u siebie nie gram w gry :slight_smile:

oczywiście nie wykorzystasz wszędzie tego co karta może pokazać - celerony to bardzo marne proce (nie wliczając dual core i na conroe-l)