Nowa kamerka internetowa- co kupić?

Tak jak w temacie- jaką kamerkę internetową kupić??

Czas zmienić moją starą kamerkę eCOM 8.0 mp, która okazała się najbardziej beznadziejnym zakupem jakiego dokonałem jeśli chodzi o cały sprzęt komputerowy… Beznadziejna jakość, beznadziejne sterowniki i beznadziejna cena (kupiłem za jakieś 80zł, chodź kamerka jest warta ze 20zł). Czarę goryczy przelał fakt, że po zmianie windowsa na windows 7, nigdzie nie mogę znaleźć sterowników, co mnie nie dziwi, skoro na XP-eka, było to trudne.

Dobra, to przejdźmy do sedna. Jakie kamerki polecacie?? Interesuje mnie przede wszystkim jak najlepsza jakość podczas wideokonferencji, dobre sterowniki a na końcu cena (ale bez przesady, kamery za 300zł nie kupię :stuck_out_tongue: ). Dodam jeszcze, że w tej chwili mam łącze 1mb/s, w przyszłości maxymalnie 2mb/s, więc kamerki, które potrzebują np. 6mb/s aby wykorzystać swoje maksymalne parametry odpadają, bo i tak nie wykorzystam jej w 100%, a po co płacić za coś, z czego nie będzie się korzystać?

Proszę o pomoc. Na pewno jest tu dużo ludzi, którzy mają kamerki i którzy mogą coś polecić. Mile widziane byłyby jakieś przykłady, jaki obraz uzyskujecie na swich kamerkach i czy polecanie taką kamerę jak Wy macie :smiley:

Dodane 29.10.2009 (Cz) 21:28

Póki co, jeśli chodzi o moje typy to jest to:

-Tracer Exclusive Prospect Cam (w testach całkiem nieźle wypada i cena jest bardzo przystępna).

http://www.morele.net/kamera-internetow … ent=202799