Nowa karta Firefox

Cześć wszystkim. Mam tyki dziwny problem, jak otwieram nową kartę to mam nie pustą stronę jak to miałem zawsze, ale to:

http://img59.imageshack.us/img59/9445/86103402.jpg

I niby w pasku URL nie ma nic wpisane, ale chce mieć pustą kartę, a nie jakąś wyszukiwarkę, bo jak otwieram nową kartę to się to ładuje i mnie to denerwuje. Proszę o pomoc jak się tego pozbyć. Pamiętam, że to jest odtąd jak zainstalowałem jakiś program, ale już nie pamiętam jaki. Proszę o pomoc, bo już szukałem w opcjach przeglądarki ale nic nie znalazłem.

HELP ME !!

Wejdź na samej górę w prawym rogu,gdzie masz pasek z lupą i rozwiń to zarządzaj wyszukiwarkami i usuń tą wyszukiwarkę z listy i będzie oki.

staszek026 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

staszek026 , przeskanuj sobie system programem doktor web curelt, bo możliwe, że masz jakiegoś syfa i to on podmienił stronę startową.

Piotr92 ,

Nie, wiesz jak instalowałem program to nie odznaczyłem, żeby mi instalował dodatkową przeglądarkę. Czasem są takie bajery w programach. Ale już sb poradziłem. Thx wszystkim.