Nowa karta graficzna do kompa

wczesniej uzywalem pasty z takimi pingwinami ale nazwy nie moge sobie przypomniec bo skonczyla mi sie jakis czas temu

Z pingwinami? Nie kojarzę żadnej takiej.

no nie moge jej znales , niewazne jutro kurier przychodzi po ten zasilacz i odsylam go . musze zwrocic uwage aby przed wyslaniem zabespieczyli wszsytko przed wilgocia.

a mam ytanie czy ten zasilacz co kupilem utrzymalby karte graficzna GTX 460?

Tak, utrzymałby :slight_smile: GTX 460 to świetny wybór. Tylko teraz nie jest za dobry czas na kupowanie czegokolwiek, święta = +10% do ceny, a za niedługo masz premierę GTX 560, co oznacza spadek cen GTX 460, ewentualnie pokuszenie się o tą lepszą wersję.

Pozdrawiam!

no i bardzo dobrze narazie i tak troche mi brakuje gotowki wiec bedzie czas na znalezienie funduszy ;p.

chociaz ceny spadaja chyab co tydzien ;D

to zakupie sobie tego GTX460 bo czytalem ze to bardzo dobra karta jak narazie ;]

Dodane 21.12.2010 (Wt) 17:37

a co do GTX460 lepiej kupic wersje OC ? bo myslalem o podreceniu jej, tylko czy takie podrecanie karty utrzyma zasilacz? bedzie to moje pierwsze podkrecanie o ile bedzie wiec pytam ;p

Dodane 25.12.2010 (So) 17:34

mam dylemat albo GTX460 lub GTX 285 którą lepiej wybrać pod wzgledem wydajności w testach GTX 285 jest duzo lepsze od 480 ale co z poborem pradu? nie otrzymalem jeszcze zasilacza nowego z braku kontaktu z firma ale mam nadzieje ze to tylko przez okres swiat i juz od poniedzialku wszystko sie wyjasni no ale do rzeczy czy ten zasilacz utrzyma GTXa 285.