Nowa karta graficzna i różowy obraz

Kupiłem nowego gf 9600 od palit założyłem ją wszystko ładnie pięknie włączam kompa i kolory są jakieś dziwne i wszystko jest tak jakby różowe. Pomyślałem że to dlatego że nie ma sterowników, więc usunąłem stare sterowniki za pomocą Driver Cleaner 3 zainstalowałem nowe i dalej to samo. czy to może być wina przejściówki którą musiałem założyć??? Czy coś innego??? Chyba kupie nowy kabel do monitora żeby nie zakładać tej przejściówki. acha dodatkowe zasilanie podłączyłem z tego kabla co był przy stacji dyskietek. Zasilacz jest słaby bo to mustang 400W ale wydaje się że karta pr4acuje stabilnie tylko coś jest nie tak z kolorami. Niestety nie moge zrobić screena bo założyłem z powrotem starą kartę.

Jak to CI się udało podłączyć?? Do grafiki podłącza się taki kabel, a do FDD jest taki.

Po za tym zasiłka do wymiany.

Sprawdź karte w innym kompie lub na innym monitorze, ale wydaje i się że to wina kabla monitor -> karta

wiem ta końcówka do karty i tak mam

a na drugim końcu są dwie wtyczki i podłączyłem je do czegoś takiego molex.jpg

nie jest podłączona na końcu taj wtyczki tylko na tym kablu co idzie zasilanie do fdd

na starej karcie kabel działa normalnie więc to raczej ta przejściówka

To w takim razie wypróbuj karte na innym kompie i jak dalej tak będzie to jest jakaś wada karty, czyli musisz ją oddać na reklamacje.