Nowa karta graficzna i zasilacz i mniejsze FPSy

Witam,

Wczoraj podłączyłem sobie nową kartę graficzną i zasilacz.

Karta została wymieniona z GeForce 7600 na 7900 GTX. Zasilacz z X-Power 400W na Fortron 450W.

Problem leży w tym że wcześniej w grze League of Legends po załadowaniu gry i postaci miałem strasznie mało FPS (8-10). Po 10 minutach gry FPS się ustabilizowały i wyciągały nawet 30-35. W opcjach mam wszystkiego detale i wszystko co można na minimum. Teraz na nowej karcie jest gorzej. Wchodząc do gry nie mam tak mało FPS bo od razu jest 10-15. Problem w tym że nawet po 20 minutach gry nie osiągam więcej. W czym problem? Sterowniki mam najnowsze. Wczoraj robiłem format.

Czy testowałeś wydajność pc na czystym systemie? Wirusy lub nadmiar oprogramowania działającego w tle może zmniejszać wydajność w grach.

Sprawdzałeś czy komputer się nie przegrzewa?

Brak wirusów. Komputer jest na czystym systemie. Nic się nie przegrzewa.

To co napisał @sadaj72. Sterowniki najnowsze do tej karty to 307.83 (ostatnie i nowszych nie będzie).

Cięcia graficzne czy intenetowe ?

Jakie cięcia?

Sterowniki mam najnowsze.

Chyba znalazłem problem. W Menadżer urządzeń mam Kontroler magistrali zarządzania systemem jako znak zapytania i możliwe że przez to jest zmniejszona wydajność.

@Edit

Pobrałem nowsze sterowniki do płyty głównej i Kontroler magistrali zarządzania system znikł. Gra chodzi płynniej.