Nowa karta graficzna - odbicia na ekranie

Witam mam nową kartę graficzną Geforce 210 i po jej zainstalowaniu w płycie zauważyłem na ekranie odbicia pionowe, przy oknach i czcionkach, takie podobne jak nieraz można było zaobserwować na starych telewizorach. Zasilacz mam 350W, w wymaganiach na pudełku jest 300W. Więc jeśli nie jest to sprawa zasilania to co może być tego przyczyną? Sterowniki mam nowe. Sprawdzałem na windzie i na linuksie, na obu systemach to samo.

Wymień zasilacz. Sama karta potrzebuje 300W a gdzie reszta komputera?? Zainstaluj nowe sterowniki

Wymień raczej kabel do monitora

Sterowniki mam najnowsze, mógłbym sprawdzić z mocniejszym zasilaczem, ale nie tak szybko bo z kasą problem i jeśli okaże się że to nie wina zasilacza a minie okres 14 dni to nie będę mógł zwrócić tej karty bądź wymienić na inną.

Tu byłby problem, monitor mam CRT i kabel siedzi na stałe w jego d.upie. Przed instalacją nowej karty nie było takich problemów ze zintegrowaną.

Zintegrowana karta była słabsza. Nie było tego widać. Ta przesyła lepszy obraz.

Z tego co się orientuję tu jest wina kabla do monitora albo samego monitora.

Jeżeli kabla się nie da wymienić to trzeba monitor lcd tutaj dać.

Może pożycz gdzieś i sprawdź

Jutro zobaczę czy uda mi się pożyczyć jakiś monitor na testy i dam znać czy coś się poprawi.

Ok. Gdyby to była wina zasilacza to by ci się zawieszał albo wyłączał

Dzisiaj dopiero udało mi się pożyczyć monitor lcd oraz przejściówkę z VGA na DVI. LCD chodzi normalnie w gnieździe VGA jak również z przejćiówką na DVI. Mój CRT jak już wiadomo na VGA są odbicia a na przejściówce w DVI chodzi normalnie, tzn nie ma tych odbić.