Nowa karta graficzna

Witam.

Mam zamiar kupić kartę graficzną

dokładnie tą: http://allegro.pl/item1166824744_msi_95 … urner.html

Lecz nie jestem pewny czy będzie ona pasować pod moją płytę główną.

Moja płyta główna to FOXCOON AM2 PCIEX

dokładnie ta: http://www.capslock.pl/produkty/_k8m890 … matx/17967

Zasilacz ma 385W.

Czy karta będzie pasować?

Pozdrawiam.

Karta graficzna do kiczu,podaj dokładny budżet na kartę graficzną i podaj markę zasilacza.

Zasilacz to jakiś Mercury…

A budżet na kartę to jakieś 200-300 zł

To zasilacz do wymiany,więc nie wiem jak chcesz,masz tylko 300 zł na modernizacje ?

Ja mam zamiar wymienić tylko kartę graficzną, a nie zasilacz i inne pierdoły… Jak bym miał wymieniać all to bym już nowego kompa kupił.

Więc dawać propozycje jakiś kart graficznych… które będą pasować na tym komputerze.

A ta którą ja podałem będzie w ogóle pasować?

Zasilacz to najważniejsza część w komputerze,kupisz wydajną kartę graficzną ,pobawisz się od 1 tyg do kilku a potem bum i wtedy ból,żal i płacz do całego świata i oczywiście pretensje do nas że doradziliśmy do d… kartę ,bo oczywiście nikt nie wpadnie że to wina zasilacza który każdy odradzał,decyzja należy do ciebie. Najlepsza karta graficzna do 300 zł nowa to HD 4670 a używana 9600 GT ,ewentualnie może trafisz na HD 4850 ale małe szanse.

Co ma piernik do wiatraka tak mi kumpel powiedzial

Obecna karta ktora mam powinna miec zasilacz 420watt lub wiecej,

tak wynika z opisu producenta, a ta ktora chce kupic

tylko 350watt lub wiecej.

Zasilacz mam Mercury AP-2400 i ma on 400watt.

Co Pan na to?

Gural777 ma racje zasilacz jest najważniejszy a to co pisze prodecent to do końca bym się tym nie sugerował. podłaczysz 9600gt do tego padła to długo nie pociągnie :wink: moj kumpel podlaczył 8600gt do zasilacza 500W i spalił się po godzinnym graniu. Zastanów się lepiej powaznie nad wymiana zasilacza a potem dozbieraj i kup karte graf.

Zasilacz to nie tylko moc,to że ma 400 W to nie znaczy że jest na tyle sprawny by wytrzymać te 400w,no i do tego dochodzi natężenie na linniach 12 V ,które odpowiada za zasilanie karty graficznej,ogólną sprawność no i jakość elementów i podzespołów użytych w zasilaczu.A twój zasilacz Mercury nie należy do tych dobrych,nadaje się maksymalnie do biura.