Nowa karta po wpisaniu komendy w pasku adresów w firefoxie

Bardzo przydałaby mi się opcja dzięki której po wpisaniu w pasku adresu w firefoxie jakiejś komendy i kilku adresów, każdy adres byłby otwierany w innej karcie…

np. napisałbym : “www.dobreprogramy.pl !newcard www.vista.pl !newcard www.wp.pl” co by spowodowało otworzenie trzech kart z tymi adresami.

Czy jest jakaś komenda w firefoxie, która by na to pozwalała?

przecież możesz sobie utworzyć zakładki z tymi stronami i mieć je zawsze pod ręką :slight_smile:

Tak, wiem, ale przydałaby mi się taka komenda do programu Start++…

Po wpisaniu komendy w Viscie otwierałby od razu kilka stron.

Jeżeli masz na myśli coś takiego, by przy starcie firefoxa uruchamiały się np trzy lub więcej zakładek, to o ile dobrze pamiętam, (obecnie używam Seamonkey), to firefox ma już taką opcję.

Wystarczy tylko w opcjach programu odnaleźć zakładkę odnośnie strony startowej i tam należy wpisać kilka adresów oddzielonych | ( *Shift + * ). To wyglądało by np tak:

www.dobreprogramy.pl|www.vista.pl|www.wp.pl

, i w ten sposób podczas każdego uruchomienia firefoxa, uruchamiane są trzy zakładki każda w innej karcie.

Jeżeli chodzi o to o czym pisze kolega wyżej to instrukcje znajdziesz na tymże forum o tutaj: viewtopic.php?f=7&t=225177

No niestety potrzebuje czegoś takiego co w każdej chwili można wpisać. Nie tylko przy stronie startowej

Hmmm więc w czym problem zapisać adresy stron na Pasku zakładek i prawokliknąć na ten pasek i wybrać “Otwórz wszystkie w kartach” ? Otworzą Ci sie wszystkie na raz od razu…ba! nie musisz wpisywać adresów stron (tylko za pierwszym razem jak ustawisz zakładki)… Chyba nie głupie rozwiązanie…? :wink: