Nowa karta sieciowa..ograniczenie lub brak lączności

Hej …znalazłem wpisałem i nic już po mału tracę nadziej …niby wszystko dziala…ale nie ma tutaj finalowego zakonczenia…a ten problem

Po kliknięciu “Napraw” w “połączniu lokalnym” pojawia się następujący tekst:

“System Windows nie moźe zakończyć naprawiania problemu, poniewaź nie moźe ukończyć następujących czynności: Czyszczenie pamięci podręcznej DNS.” Znalażlem juz troche na ten temat…zobaczymy jaki skutek bedzie mojej ingerencji…tylko żeby gorzej nie było…a przy DHCP…jest ten sam numer co brama domyślna…

czy otwierasz strony na dlinku ?, bo nie wiem, i jeszcze ten adres fizyczny(MAC) wpisałeś? tak jak wczoraj pisałem adres fizyczny MAC jest u samej góry gdzie był DNS (chodzi o ten na starej karcie), tam gdzie wpisujesz ten MAC u mnie jest coś takiego Qos jak dam ON to mam potem trójkąt, jak łączysz się za pomocą nowej karty to najpierw starą wyłącz jest gdzieś opcja WYŁĄCZ

Hej…Jaco…tak otwieram strony na d-linku, a przynajmniej staram sie…je otworzyć. Tak wpisałem adres MAC, tak jak wczoraj mi napisałeś…Wyłaczałem starą karte ,właczałem d-linka… restartowałem system i nic …wielkie dzieki…juz nawet nie wiem co napisac , w czym jest problem…postaram sie kogość znaleść na miejscu, jak sie z tym uporam dam znac…Jeszcze raz wielkie dzieki…chyba,że masz jeszcze jakis pomysł…bede wdzieczny