Nowa karta + zasilacz

(Pchlaaoa) #1

Witam, jako że żmudny proces modernizacji PC w toku, potrzebuję pomocy kolejny raz :wink:

Otóż teraz na czas na nową grafę no i zasilacz, bo obecny to Modecom Feel 350 W ( tak wiem że to bomba, jest ryzyko jest zabawa :wink: )

Moja płyta główna to Gigabyte GA-M55S-S3 rev2.0, procesor Athlon 64x2 4850, karta to Geforce 9400 GT 512 mb. I tu pytanie - jaką najwydajniejszą kartę polecacie do tego zestawu ? Osobiście myślałem nad Radeonem HD 4850, ale nie wiem czy jest sens ta karta do tego procka :wink:

Co do zasilacza - zastanawiam się nad Fortron 400W, ew 430W jeżeli zajdzie taka potrzeba - co Wy na to ?

(freedom) #2

Radeon 4850 to dobra karta, na allegro można spokojnie wyrwać za ~250zł i pewnie będzie jedną z najlepszych opcji do Twojego zestawu. Jaki budżet na zasilacz?

(Pchlaaoa) #3

Coś koło 150 zł - myślę że w tym przedziale cenowym Fortron to dobra opcja :wink: Ale czekam na propozycje ^^

(freedom) #4

Fortron GHN 400W:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... ts_id=7368

(T Luk) #5

Ten Fortron to coś słabo wypada na tle Fractal Design Integra 400 :wink: Droższy o kilka zł ale ma dłuższą gwarancję :wink:

(freedom) #6

Fakt, zapamiętałem jak ten Fractal był wcześniej podawany za ~190-200zł, więc nawet nie szukałem po ile jest w esc :wink:

(Pchlaaoa) #7

A czy macie do polecenia jakąś tańszą, a zbliżoną możliwościami kartę ?