Nowa komórka - Nowa umowa

W maju konczy mi sie umowa z Plusem , wiec teraz poszukuje jakis ciekawych rozwiazan na nowa umowe :slight_smile: Moze byscie mi podpowiedzieli jakies fajne taryfy.

Interesuje mnie abonament do 40 zł i jakis telefonik do 100 zł.

Umowa najlepiej jakby byla w Plusie , ale propozycje z innych operatorow takze mile widziane :slight_smile:

Moze byscie mi cos doradzili z tej taryfyhttp://www.plusgsm.pl/promocje/abonamentowe_z_telefonem/darmowe_wybrany_numer/ , ktory telefon , myslalem nad SE K700i , Motorola V3 , Samsung X700 , Samsung D500 , Nokia 6680 , tylko tam jest napisane od 1zł wiec ile one moga kosztowac gdybym wybral abonament za 35 zł?

Raczej nie. Niby jak by wtedy mieli na tym zyskać :smiley:

Pewnie telefony

są dostępne po 1zł gdy abonament będzie pewnie wynosił z 200zł i wzwyż.

no wlasnie to ile moga okolo kosztowac jak wezme za 35 zł ? :smiley: ja tak mysle ze z 200 zł :slight_smile:

wajsik15 , a weź się przejdź po salonach i sprawdź.

a sem chcem się najpierw obeznac :slight_smile:

To aż tak trudno zajżeć na strone Plusa i sobie wszystko zobaczyć :twisted:

Znalazłem takie coś

Nowe taryfy w Plusie w następny poniedziałek


8 maja br. Polkomtel zaprezentuje oficjalnie swoje nowe abonamenty dla klientów indywidualnych. Szkolenia sieci dealerskiej rozpoczną się od 4 maja br. Żadne szczegóły nowej oferty nie są jeszcze znane. W przypadku taryf dla klientów biznesowych okazało się jednak, że nowa oferta była bardzo podobno do taryf, które obowiązywały dotychczas.

może warto poczekać

przewaznie przy przedluzaniu umowy sa jakies znizki na telefony (conajmniej ja tak w orange mam)

Motorola V3 , Samsung X700 , Samsung D500 , Nokia 6680 , SE K700i to moze ktory z tych telefonów byscie wybrali? :smiley: Albo zaproponowali mi jakis dobry telefonik z mp3 , aparatem , Bluetooth ( no wlasnie co jest lepsze , Bluetooth czy IRDA? ) :smiley:

to również zależy… bluetooth, nie każdy ma… irde bardziej, natomiast bluetooth jest szybszy (ale nie w motoroli).

ja wybralbym nokie 6680 (nie to ze jestem jej fanem) ale nie przepadam za samsungami (duze zwroty na reklamacje) a motorola jak motorola, nic w sobie za ciekawego, ani karty… wolny bt…

Zamiats Noki wziąłbym D500

W Plusie po skończeniu się umowy też są zniszki na nowy telefon :slight_smile: Najlepiej jakbyś się przeszdł po salonach i popytał jaki tel i za ile.

HitcH : jesteś normalny ? Nokia za Motke ? bez komentarza…

oszczędź sobie takich uwag :evil:

Gutek2222 : czyli lepiej niech się wypowiadają ludzie którzy gadają bo nie wiedzą co mówią ?

Nie chodzilo mi o firmy ale o modele telefonów 6680 >>> D500.

zaraz, 6680 to nokia a d500 samsung, o co ci w takim razie chodzi?

wypraszam sobie, troche sie na tym znam

chlopaki spokojnie :smiley: